M jak miłość. 40. urodziny braci Mroczków! Tak zmienili się Piotrek i Paweł od początku serialu! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. 40. urodziny braci Mroczków! Tak zmienili się Piotrek i Paweł od początku serialu! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. 40. urodziny braci Mroczków! Tak zmienili się Piotrek i Paweł od początku serialu! - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-18 10:35

Bracia Mroczek świętują 40. urodziny! Gwiazdy "M jak miłość" dosłownie dorastały na planie serialu, gdzie obaj grają od początku jego istnienia, czyli już ponad 20 lat! Sprawdź GALERIĘ ZDJĘĆ i przekonaj się, jak bracia Zduńscy z "M jak miłość" zmienili się przez ten okres. Zarówno Piotrek, jak i Paweł mają za sobą kawał wzruszającej, pięknej, czasami trudnej i nieprzychylnej historii, która sprawiła, że teraz są w takim, a nie innym miejscu. Prywatnie Rafał Mroczek spędził urodziny w gronie gwiazd, ale zabrakło tam brata bliźniaka. Dlaczego Marcin nie pojawił się na imprezie? Zobacz WIDEO.

Marcin i Rafał Mroczek świętują 40. urodziny! Jak zmieniali się bracia Zduńscy z "M jak miłość"!

Piotrek i Paweł pojawili się w pierwszych odcinkach "M jak miłość", które wyemitowano już 22 lata temu, co oznacza, że aktorzy dosłownie dorastali na planie serialu, gdzie grają do dziś. Ich historia jest naprawdę długa i zawiła, ale wszystkie przygody złożyły się na to, że teraz obaj mogą przyznać, że są szczęśliwi. Chociaż w kolejnych odcinkach "M jak miłość" znów pojawią się komplikacje, na ten moment bracia Zduńscy wiodą szczęśliwe życie u boku ukochanych. 

Piotrek i Paweł Zduńscy - początki w "M jak miłość"

Piotrek już w pierwszych odcinkach "M jak miłość" zainteresował się swoją obecną żoną Kingą (Katarzyna Cichopek). W czasach szkolnych poderwał śliczną dziewczynę i pod pretekstem wspólnej nauki, chciał spędzać z nią więcej czasu. Paweł nie pomagał mu w zdobyciu ukochanej, a wręcz przeciwnie, uchodził w szkole za chuligana i trzeba przyznać, że jakiś pierwiastek zaborczości został w nim do dziś. Kinga i Piotrek z "M jak miłość" stworzyli związek i zostali prawdziwą rodziną, a obecnie mają czwórkę dzieci i są szczęśliwi w domu przy ul. Deszczowej. Nie można powiedzieć, że przechodzili przez ogromne kryzysy, bo ich miłość była na tyle silna, że zawsze przezwyciężała przeciwności losu. Jedną z kobiet, które ostatnimi czasy zagroziły ich małżeństwu była Kamila (Anna Gorajska), która próbowała "odbić" Kindze Piotrka, ale na szczęście Zduńska pozbyła się natrętnej kobiety.

Paweł dopiero niedawno zdecydował się poślubić obecną partnerkę Frankę (Dominika Kachlik), chociaż długo wzbraniał się przed uczuciem i sakramentem małżeństwa, może dlatego, że miał już za sobą rozwody. Trudno wymienić wszystkie sympatie Zduńskiego, który zawsze cieszył się powodzeniem w "M jak miłość". Pierwszą wielką miłością Pawła była Teresa (Joanna Sydor), potem spotykał się m.in. z Magdą (Anna Mucha), Majką (Laura Samojłowicz), Joanną (Agnieszka Więdłocha) czy Julią (Joanna Kuberska). Na szczęście udało miłość u boku Franki, ale na jak długo?

Sprawdź: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Co czeka braci Zduńskich w nowym sezonie "M jak miłość"?

Nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą spory zwrot akcji, szczególnie w życiu Pawła. Dowie się, że żona go oszukała, nakłamała w sprawie ciąży, a w USA żyje jej 10-letni syn Adam (Liam Culbreth). To będzie wstrząs dla Zduńskiego, który miał Frankę za szczerą, dobrą osobę. Zdradzamy, że dojdzie do kłótni, ale nie rozstania, a małżeństwo się nie rozpadnie.

Kinga i Piotrek w nadchodzącym sezonie "M jak miłość' zaangażują się w pomoc Magdzie, którą zdradził Budzyński (Krystian Wieczorek). Nie zostawią załamanej przyjaciółki w potrzebie. Sporo czasu spędzą w siedlisku, na pocieszaniu Magdy, a na Deszczowej nadal będzie panował rodzinny chaos. Prywatnie impreza braci Mroczek już się odbyła, a nagranie można zobaczyć poniżej. Rafał świętował bez brata, ale na pewno jeszcze będą mieli okazję się spotkać.

Przeczytaj: M jak miłość. Franka odeszła, a teraz Dominika Kachlik pokazuje zmasakrowaną twarz! Co się stało aktorce? - ZDJĘCIA

40. urodziny braci Mroczków z M jak miłość! Rafał świętował bez Marcina w gronie gwiazd
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze