M jak  miłość. Przysięga sprzed lat połączy Magdę i Pawła. Zdradzona Budzyńska tylko u Zduńskiego znajdzie pocieszenie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Przysięga sprzed lat połączy Magdę i Pawła. Zdradzona Budzyńska tylko u Zduńskiego znajdzie pocieszenie

M jak miłość. Przysięga sprzed lat połączy Magdę i Pawła. Zdradzona przez Andrzeja poszuka pocieszenia u Zduńskiego - ZDJĘCIA

2022-07-12 8:44

Widzowie "M jak miłość" z pewnością zapomnieli o przysiędze, którą złożyli sobie Magda (Anna Mucha) i Paweł (Rafał Mroczek) lata temu. Ich miłość nie przetrwała, oboje są w innych związkach, ale wszystko zacznie się rozpadać w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Życie Budzyńskiej się zawali, będzie potrzebowała natychmiastowego pocieszenia, a Zduński chociaż nie porzuci Franki (Dominika Kachlik), nie zostawi też Magdy. Twórcy "M jak miłość' dają fanom do zrozumienia, że historia tej dwójki byłych kochanków nie jest jeszcze skończona i w kolejnych odcinkach będzie się działo.

Magda i Paweł znów razem w nowym sezonie "M jak miłość"? Przysięga sprzed lat powróci 

Przysięga sprzed lat wróci do Magdy i Pawła w "M jak miłość" po wakacjach. Oboje znajdą się w trudnej sytuacji życiowej, a ich związki staną pod znakiem zapytania. Kryzys u Zduńskiego i Franki zaczął się już w poprzednich odcinkach "M jak miłość", bo Paweł zaczął odkrywać kłamstwa żony. Dopiero w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" wyjdzie na jaw prawda o jej synu Adamie (Liam Culbreth), co doprowadzi do afery. Paweł nie rozstanie się z żoną, czego nie można powiedzieć o Magdzie i Andrzeju. Kiedy Budzyńska dowie się o zdradzie męża z Julią Malicką (Marta Chodorowska), dostanie cios prosto w serce. Kiedy wyjdzie na jaw kolejna informacja o ciąży kochanki, to kompletnie ją załamie. Pocieszycielem okaże się Paweł.

Sprawdź: M jak miłość. Nowa kancelaria Budzyńskiego powala! Magda nie pojawi się w biurze, bo Julia wepchnie się nawet tam - ZDJĘCIA

Administratorzy profilu "M jak miłość" na Instagramie dają widzom do zrozumienia, że między Magdą i Pawłem nie wszystko skończone. Pod najnowszym zdjęciem byłych kochanków pojawił się wymowny opis. 

A gdy się zejdąRaz i drugiKobieta po przejściach,Mężczyzna z przeszłością..."?To ciekawe, jak wiele z Was chciałoby, aby tych dwoje znów było razem! No właśnie, kto by chciał? ? - zadano widzom pytanie i właśnie wtedy fani przypomnieli sobie o obietnicy sprzed lat, która teraz okazałaby się bardzo pomocna. 

Przeczytaj: M jak miłość. Kłamstwo Patrycji w nowym sezonie. Łukasza wciąż nigdzie nie widać, a Alżbeta Lenska zdradza sekret z planu - ZDJĘCIA

- Obiecywali sobie dawno temu, że jak do 40 będą sami to się zejdą. Ja cały czas czekam na to ?? - brzmi jeden z komentarzy. - oni w serialu chyba są są już po 40 mi się wydaje - zauważa inna osoba. - serial zaczął się w 2000 roku to Zduńscy i Kinga mieli po 18 lat wiec mineło 22 lata to by wychodziło że wchodzą w 40 -tkę ? zawsze ich obietnica może się spełnić właśnie jakiś czas po 40 ? - padają obliczenia.

Czyżby życie Magdy i Pawła zmieniło się na tyle w "M jak miłość", że postanowią do siebie wrócić, a obietnica sprzed lat odżyje?! Pewnym jest, że Budzyńska znajdzie u Pawła wsparcie, ale póki co Magda będzie zbyt zraniona przez Andrzeja, a Zduński spróbuje wybaczyć żonie oszustwa. 

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia go usidli, ale wyląduje w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze