M jak miłość. Franka odeszła, a teraz Dominika Kachlik pokazuje zmasakrowaną twarz! Co się stało aktorce? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka odeszła, a teraz Dominika Kachlik pokazuje zmasakrowaną twarz! Co się stało aktorce? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka odeszła, a teraz Dominika Kachlik pokazuje zmasakrowaną twarz! Co się stało aktorce? - ZDJĘCIA

2022-07-17 22:09

Przerażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość"! Dominika Kachlik pożegnała się z rolą Franki, żony Pawła (Rafał Mroczek), którego okłamała i oszukała. Widzowie zobaczą Zduńską w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, a nawet poznają jej 10-letniego syna Adama (Liam Culbreth), chociaż lata nie wspominała o jego istnieniu. Niestety nowe zdjęcia Dominiki Kachlik przerażają! Aktorka pokazała zmasakrowaną twarz, widać siniaki i ślady pobicia. W takim stanie chyba jeszcze nigdy nie zaprezentowała się fanom. Co się stało?

Franka pożegnała rolę w "M jak miłość", ale nowe zdjęcia Dominiki Kachlik zatrważają... Jest cała pobita!

Gwiazda "M jak miłość" pokazała zdjęcia pobitej twarzy. Siniaki i otarcia pokrywają niemal całą buzię, a aktorka nawet nie komentuje swojego stanu. Jedynie wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda jakby przed chwilą ją napadli. Dominika Kachlik zyskała dużą popularność dzięki roli Franki z "M jak miłość" i chociaż aktorka pożegnała się z rolą, jej wątek pojawi się w serialu po przerwie wakacyjnej. Właśnie wtedy, w najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, Paweł dowie się o kłamstwach żony, o jej synu Adamie, porzuconym w USA. Zduńskiego czeka wstrząs, bo przecież sam chciał dziecko z ukochaną, a ona i tak nie wspomniała, że ma już syna. Adam pojawi się w Polsce pod opieką Marty i Karola Lewickich, z którymi Franka miła kontakt jedynie mailowy. To będzie prawdziwa rewolucja dla wszystkich. 

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Co się stało Dominice Kachlik? Gwiazda "M jak miłość" pokazuje pobitą twarz 

Dominika Kachlik pokazała zdjęcia pobitej twarzy, ale to nie ma nic wspólnego z jej rolą w "M jak miłość". Chociaż siniaki i otarcia przerażają, nikt nie napadł aktorki. Sina twarz jest efektem charakteryzacji do nowego serialu Polsatu. Dominika Kachlik dostała angaż w serialu "Bracia", który zadebiutuje jesienią. Wcieli się w rolę Zosi, jak widać lubiącej wpadać w kłopoty dziewczyny.

Serial Bracia. Dominika Kachlik jako Zosia

Produkcja będzie opowieścią o czterech mężczyznach, którzy szukają swojej drogi w życiu, a w główne role wcielą się: Piotr (Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który szybko rozkochuje w sobie i jeszcze szybciej porzuca niemal wszystkie napotkane kobiety.

Gwiazda "M jak miłość" zagra u boku bardzo znanych aktorów, ale o tym, czy jej bohaterka będzie chociaż trochę podobna do Franki, przekonamy się dopiero na jesień. Dominika Kachlik musiała zagrać trudne sceny pobicia, stąd siniaki i otarcia na twarzy. Prywatnie aktorce nic się nie stało. 

Przeczytaj: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze