M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Gwiazdor "M jak miłość" dał się przyłapać jak dziecko z aktualną miłością swojego życia! Mikołaj Roznerski pokazuje się w czułościach z ukochaną osobą, wiadomo na pewno, że nie jest to już Adriana Kalska (Iza w "M jak miłość"). Para rozstała się oficjalnie ponad 7 miesięcy temu, a od pewnego czasu nie układało im się za dobrze. Później gruchnęła wieść, że Roznerski związał się z inną gwiazdą, spoza serialowego świata, a teraz wyszedł na jaw jego sposób czułej komunikacji z ukochaną osobą. Zobacz jak gwiazdor "M jak miłość" wyraża uczucia w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdor "M jak miłość" przyłapany! Zobacz jakie stroi przy TYM miny w GALERII ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" Mikołaj Roznerski jest aktualnie najbardziej "gorącym amantem". Marcin Chodakowskki jest mężem slicznej i kochanej Izy (Adriana Kalska). Fani uwielbiają ich rodzinę, choć sprawy nieco skompplikowały się odkąd para prywatnie postanowiła się rozstać. Okazało się, że gwiazdor "M jak miłość" znalazł sobie nowy obiekt uczuć, a Kalska długo cierpiała po rozstaniu. Właśnie wyciekł do sieci film, na którym Roznerski pokazuje, jak kocha miłość swojego życia! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Roznerski przyłapany w intymnej chwili!

Na filmiku wideo, który Marcin z "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie widać, jak został przyłapany podczas intymnych czułości!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

W GALERII ZDJĘĆ zobaczysz, jak gwiazdor "M jak miłość" stroi dziwne miny do telefonu komórkowego, a ktoś z boku to nagrywa bez jego wiedzy! W finale zaskoczony Roznerski pyta: - Co ty robisz? - i film się urywa. 

Gwiazdor "M jak miłość" postanowił jednak zażartować sobie z tej sytuacji i upublicznił wszystko na swoim profilu na Instagramie. Pewnie tak lepiej, niż gdyby film "latał" po sieci bez jego autoryzacji. Roznerski materiał opatrzył stosownym komentarzem. 

- Kiedy rozmawiasz z miłością swojego życia ?☺️ i Ktoś to widzi …?A Ty nie wiesz , że to widzi ..?‍♂️?Ps.Można sobie z dubbingować ??☺️Elo ❤️Miejcie dobry weekend ?☺️?? 

Na reakcję fanów "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać. 

- Omg you look so ... hot ???

- Bardzo słodkie i urocze wyrażenia, Mroznerski...??????❤❤

- Ojej, jakie to słodkie ? miłego dnia

- I to jest piękne połączenie -> love, coffee, talk ??❤️ "bo miłość widzi sercem?". A ludzie niech patrzą i zazdroszczą ??

Wśród głosów zachwytu nad ZDJĘCIAMI Roznerskiego i wzajemnych życzeń miłego weekendu znalazł się także "złośliwiec", który zapytał:  - Selfie??

Zobacz koniecznie: Gwiazda M jak miłość rozpala zmysły na wakacjach! Adriana Kalska w bikini wyłania się z morza - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze