Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski wreszcie potwierdza, że po śmierci Piotra Korbana wróci jako bliźniak Miłosz!

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski wreszcie potwierdza, że po śmierci Piotra Korbana wróci jako bliźniak Miłosz!

Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski wreszcie potwierdza, że po śmierci Piotra Korbana wróci jako bliźniak Miłosz!

2022-07-05 20:04

Piotr Korban umarł w "Na dobre i na złe", ale Mikołaj Roznerski powraca do serialu! Nie zagra cwanego policjanta, a tym razem wcieli się w rolę Miłosza. Aktor długo nie odnosił się do ponownego pojawiania się w "Na dobre i na złe", a fani nadal są zdziwieni, jak to w ogóle możliwe, skoro Korban umarł na stole operacyjnym podczas operacji wykonywanej przez Wilczewskiego (Mateusz Janicki), a nowa postać Miłosza ma łudząco przypominać policjanta. Teraz wiadomo więcej na temat nowego wcielenia Mikołaja Roznerskiego i pojawieniu się Miłosza w serialu. Sprawdź, co już wiadomo.

Mikołaj Roznerski wraca do "Na dobre i na złe"! Aktor potwierdza pojawienie się Miłosza, łudząco podobnego do Korbana 

Mikołaj Roznerski wraca do "Na dobre i na złe", ale tym razem nie jako Piotr Korban, policjant, który zawrócił w głowie Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) do tego stopnia, że do ślubu z Michałem w ogóle nie doszło. Piotr nie był obecny w życiu Sikorki zbyt długo, a jego śmierć wydarzyła się nagle. Wilczewski ratował policjanta po ataku Seby (Wacław Warchoł), ale przegrał walkę o jego życie, za co potem próbowano go skazać i udowodnić mu zabójstwo pacjenta.

Nowy sezon "Na dobre i na złe" przyniesie prawdziwy zwrot akcji, bo w życiu Hani i Michała pojawi się tajemniczy Miłosz. Jak pisaliśmy TUTAJ, Hania pierwszy raz zobaczy mężczyznę w lesie. Przejeżdżający na rowerze człowiek, do złudzenia będzie przypominał Korbana. Sikorka aż oniemieje, bo jak to możliwe, że Piotr żyje, skoro była świadkiem jego śmierci?! 

Sprawdź: M jak miłość. Smutne rozstanie Izy i Marcina w nowym sezonie. Przez nią Chodakowska zostawi męża i dzieci!

Mikołaj Roznerski nie odnosił się za wiele do powrotu do "Na dobre i na złe", ale teraz to już pewne. Aktor podsycił ciekawość fanów i wrzucił zdjęcie jako nowa postać. Trzeba przyznać, że Miłosz na takie same rysy twarzy i postawę co Korban, ale oprócz tego, panowie nie mają wiele wspólnego. Mikołaj Roznerski przeszedł metamorfozę do roli w "Na dobre i na złe", jego włosy stały się gładko zaczesane, założył okulary i zmieniono mu ubiór na "grzeczny", wymuskany i eleganci. Taki styl niczym nie przypomina zadziornego Korbana, który lubił potargane włosy, wygodne ubrania i odznakę policjanta na szyi. 

Przeczytaj: Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu z Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

Kim zatem będzie Miłosz z "Na dobre i na złe"? Chociaż inaczej ubrany i uczesany, będzie łudząco przypominał Piotra. Otóż, to prawdopodobnie bliźniak Korbana, ale póki co nie wiadomo jeszcze, dlaczego zjawi się w życiu Hani. Raczej nie wygląda to na przypadek, a Miłosz będzie miał swoje sekrety. 

- Ucieszyłeś się na powrót do na dobre i na złe? - pyta obserwator Roznerskiego na jego profilu na Instagramie. - Bardzo - skomentował krótko aktor i dodał zdjęcie, gdzie pozuje jako Miłosz. Jedno jest pewne, w tym sezonie "Na dobre i na ze" nie zabraknie zwrotów akcji. 

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze