M jak miłość. Smutne rozstanie Izy i Marcina w nowym sezonie. Przez nią Chodakowska zostawi męża i dzieci!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Smutne rozstanie Izy i Marcina w nowym sezonie. Przez nią Chodakowska zostawi męża i dzieci!

M jak miłość. Smutne rozstanie Izy i Marcina w nowym sezonie. Przez nią Chodakowska zostawi męża i dzieci!

Koniec Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość"? Jeszcze wszyscy pamiętamy dramatyczne rozstanie Chodakowskich po seks spisku Bosackiego (Dariusz Kordek). Wówczas Iza wyjechała do Gródka z dziećmi i Marcin został sam. Para otarła się o rozwód i niewiele brakowało, a przez aferę, spreparowaną przez mściwego drania, rozpadłoby się kochające się małżeństwo. W nowym sezonie "M jak miłość" w sprawy małżonków wmiesza się kobieta i znów Iza wyjedzie do Gródka! Czy tak będzie wyglądał początek końca rodziny Chodakowskich? O co chodzi tym razem? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość", nowy sezon. Czy to już koniec Izy i Marcina? A może nowy początek?

Iza i Marcin w "M jak miłość" to para, która przeszła już straszne rzeczy. Psychol Artur (Tomasz Ciachorowski) dręczył Chodakowskich dopóki z ręki Olka (Maurycy Popiel) nie stracił życia. Kiedy Iza i Marcin wzięli ślub wydawało się, że odetchną spokojnym życiem na dłużej, ale wtedy pojawił się Bosacki i wszystko zaczęło się od nowa. Iza, posądzona o romans z Michałem (Paweł Deląg) nie wytrzymała wybuchów zazdrości Marcina i skorzystała z okazji zawodowej, przeprowadzając się z dziećmi do Gródka. I w nowym sezonie zrobi to samo! Dlaczego tym razem?

Iza w "M jak miłość" zostanie "zastrzelona" prośbą swojej szefowej Anny (Diana Kadłubowska) o zastępstwo na jej stanowisku. Chodakowska wcale nie ucieszy się z nowej szansy zawodowej i zacznie rozpytywać wszystkich o radę. I tak w sprawę wmiesza się "ta trzecia". I namówi Izę do wyjazdu!

Zobacz też: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

W "M jak miłość" matka Amelki (Ninel) Kos, która postanowi się odwdzięczyć Chodkowskim za opiekę nad dziećmi, doradzi Izie, że powinna jechać i zastąpić szefową! Katowana przez lata przez męża brutala Rudnicka (Joanna Niemirska) dojdzie już do siebie po pobycie w szpitalu i pracy z terapeutą. Co więcej, matka Amelki znajdzie w sobie siły, aby dodać Izie otuchy w trudnym wyborze. 

- Szefowa chce mi na kilka miesięcy powierzyć prowadzenie redakcji, a ja mam tysiące wątpliwości – zwierzy się Chodakowska Monice. 

- Chyba nie chcesz odmówić?  

- Sama nie wiem... – wyzna Iza. 

- Jesteś młoda, zdolna, pełna energii… Masz super męża, który cię wspiera… Jeśli nie ty, to kto? – Matka Amelki zamieni się w prawie coacha Izy.  

- To miło, że tak mówisz…

- Bo to jest twoje pięć minut! Jeśli nie spróbujesz, potem możesz tego żałować. Nie zmarnuj takiej szansy – zaapeluje samotna matka dwójki dzieci.

Marcin również zapewni Izę w nowych odcinkach "M jak miłość", że może liczyć na jego wsparcie i wszelką pomoc. Tak więc Chodakowscy na pewno w pewien sposób rozstaną się, ale tym razem zrobią to w pełnej zgodzie.  

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze