Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

M jak miłość

Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Pamiętacie Wojtusia z "M jak miłość"? Syn Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) dorastał na ekranie i pewnie zobaczylibyśmy, jak zdaje maturę i prosi o rękę piękną dziewczynę, ale niestety wszystko pokrzyżowała Joasia. Opiekunka Wojtka zniknęła nagle z serialu po politycznym skandalu, jaki wywołała grająca ją Barbara Kurdej-Szatan, a wraz z nią odeszli jej serialowi najbliżsi. Tak z pracą na planie "M jak miłość" pożegnał się Sławek Uniatowski - Leszek Krajewski - i oczywiście Wojtek. Przybrana siostra chłopaka, Zosia (Julia Wróblewska) odeszła z serialu na własne życzenie z powodu problemów aktorki ze zdrowiem psychicznym. Jak teraz wygląda 14-letni Feliks Matecki? Czym się zajmuje po odejściu z "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Pamiętacie Wojtusia z "M jak miłość"? Ależ Feliks Matecki wydoroślał!

Fani "M jak miłość" bardzo się zmartwili, kiedy z serialu musiał odejść Wojtek. Syn Małgosi i Tomka miał przed sobą świetlaną przyszłość! Chłopak dorastał bez matki, która uciekła do USA i ojca, który zginął tragicznie, ale zapowiadał się na bardzo mądrego młodzieńca. Szczególnie dobrą relację miał Wojtuś z Michałem, nieszczęśliwie zakochanym w Joasi pisarzem. Jednak grający Ostrowskiego Paweł Deląg odszedł z serialu na chwilę przed wybuchem skandalu z Kurdej-Szatan, kiedy więc stało się najgorsze, mały Chodakowski został w jednej chwili po raz kolejny sierotą. Siłą rzeczy Feliks Matecki pożegnał się z serialowym planem i przez jakiś czas zniknął z mediów. Teraz młody gwiazdor pokazał się na swoim profilu na Instagramie i trzeba przyznać, że robi wrażenie, jak chłopak wydoroślał - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Wojtuś z "M jak miłość" to już mężczyzna!

Wojtuś dołączył do "M jak miłość" jako 7-latek, dziś do już 14-letni licealista. Trzeba przyznać, że niesamowicie się zmienił i ze słodkiego chłopaczka w prawie dorosłego mężczyznę - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Wojtek z "M jak miłość" po rozstaniu z sagą rodu Mostowiaków nie próżnował i zagrał w aż 2 filmach fabularnych. Feliksa Mateckiego możemy oglądać na dużym ekranie w 2 produkcjach z 2022 roku: "Orlęta. Grodno'39" i "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". 

Upały idą...#lato #wakacje - opisał Feliks Matecki swoje najnowsze ZDJĘCIE na Instagramie. Fani Wojtusia z "M jak miłość" natychmiast zauważyli jeden szczegół!

Ale urosłeś❤️

- ❤️❤️❤️

- 🔥🔥

- No idą, zgadza się, pozdrowienia dla super chłopaka 😊

Powrót Wojtusia do "M jak miłość" możliwy?

Ciekawe jak potoczyłyby się losy Wojtusia w "M jak miłość". Czy stałby się podobny do Tomka i poszedł w ślady ojca, zostając policjantem? Czy nastolatek znalazłby szczęście w miłości? Niestety, na razie nic nie zapowiada, aby wątek Wojtka miał być przez produkcję kontynuowany. A Wy chcielibyście zobaczyć, jak dałby sobie radę w życiu samotny Wojtuś?

Zobacz koniecznie: Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Sonda
Czy Wojtuś powinien wrócić do "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze