Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

M jak miłość

Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Pamiętacie Wojtusia z "M jak miłość"? Syn Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) dorastał na ekranie i pewnie zobaczylibyśmy, jak zdaje maturę i prosi o rękę piękną dziewczynę, ale niestety wszystko pokrzyżowała Joasia. Opiekunka Wojtka zniknęła nagle z serialu po politycznym skandalu, jaki wywołała grająca ją Barbara Kurdej-Szatan, a wraz z nią odeszli jej serialowi najbliżsi. Tak z pracą na planie "M jak miłość" pożegnał się Sławek Uniatowski - Leszek Krajewski - i oczywiście Wojtek. Przybrana siostra chłopaka, Zosia (Julia Wróblewska) odeszła z serialu na własne życzenie z powodu problemów aktorki ze zdrowiem psychicznym. Jak teraz wygląda 14-letni Feliks Matecki? Czym się zajmuje po odejściu z "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Pamiętacie Wojtusia z "M jak miłość"? Ależ Feliks Matecki wydoroślał!

Fani "M jak miłość" bardzo się zmartwili, kiedy z serialu musiał odejść Wojtek. Syn Małgosi i Tomka miał przed sobą świetlaną przyszłość! Chłopak dorastał bez matki, która uciekła do USA i ojca, który zginął tragicznie, ale zapowiadał się na bardzo mądrego młodzieńca. Szczególnie dobrą relację miał Wojtuś z Michałem, nieszczęśliwie zakochanym w Joasi pisarzem. Jednak grający Ostrowskiego Paweł Deląg odszedł z serialu na chwilę przed wybuchem skandalu z Kurdej-Szatan, kiedy więc stało się najgorsze, mały Chodakowski został w jednej chwili po raz kolejny sierotą. Siłą rzeczy Feliks Matecki pożegnał się z serialowym planem i przez jakiś czas zniknął z mediów. Teraz młody gwiazdor pokazał się na swoim profilu na Instagramie i trzeba przyznać, że robi wrażenie, jak chłopak wydoroślał - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Wojtuś z "M jak miłość" to już mężczyzna!

Wojtuś dołączył do "M jak miłość" jako 7-latek, dziś do już 14-letni licealista. Trzeba przyznać, że niesamowicie się zmienił i ze słodkiego chłopaczka w prawie dorosłego mężczyznę - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Wojtek z "M jak miłość" po rozstaniu z sagą rodu Mostowiaków nie próżnował i zagrał w aż 2 filmach fabularnych. Feliksa Mateckiego możemy oglądać na dużym ekranie w 2 produkcjach z 2022 roku: "Orlęta. Grodno'39" i "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". 

Upały idą...#lato #wakacje - opisał Feliks Matecki swoje najnowsze ZDJĘCIE na Instagramie. Fani Wojtusia z "M jak miłość" natychmiast zauważyli jeden szczegół!

Ale urosłeś❤️

- ❤️❤️❤️

- ??

- No idą, zgadza się, pozdrowienia dla super chłopaka ?

Powrót Wojtusia do "M jak miłość" możliwy?

Ciekawe jak potoczyłyby się losy Wojtusia w "M jak miłość". Czy stałby się podobny do Tomka i poszedł w ślady ojca, zostając policjantem? Czy nastolatek znalazłby szczęście w miłości? Niestety, na razie nic nie zapowiada, aby wątek Wojtka miał być przez produkcję kontynuowany. A Wy chcielibyście zobaczyć, jak dałby sobie radę w życiu samotny Wojtuś?

Zobacz koniecznie: Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Sonda
Czy Wojtuś powinien wrócić do "M jak miłość"?
Najnowsze