Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia

Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-08-04 9:34

Gwiazdy wróciły na plan "Barw szczęścia"! W pierwszy dzień zdjęciowy stawił się serialowy Stawicki, czyli Piotr Borowski i głośno "odtrąbił" swój powrót. Co ciekawe ZDJĘCIE Stawickiego jest czarno-białe, ale gwiazdor wygląda na nim na szczęśliwego i ogłasza, że będzie się działo w nowym sezonie z jego udziałem! Innym zaskoczeniem może być ZDJĘCIE Natalii (Maria Dejmek) z Klemensem (Sebastian Perdek), w takiej komitywie jak lata temu... Co się tak naprawdę wydarzy w nowym sezonie "Barw szczęścia"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia". Gwiazdy wróciły na plan i od razu szokują! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Właśnie padł pierwszy klaps na planie "Barw szczęścia"! Gwiazdy wróciły po wakacyjnej przerwie i nagrywają sceny do nowych odcinków. Od razu widać, że na fanów serialu czeka kilka niespodzianek, w tym powrót Stawickiego. Aktorzy pokazali też ZDJĘCIA, które mogą sugerować bardziej romantyczne powroty... Jaka jest prawda? 

Powrót Reginy do "Barw szczęścia" pod znakiem rozstania?

Pewne jest, że "Barwach szczęścia" znów zobaczymy Reginę (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) z ich nowo narodzonym synkiem. Jednak idylla nie potrwa długo, bo w życie młodych rodziców wkradnie szara rzeczywistość, z którą nie będą umieli sobie poradzić. Czy w nowym sezonie zobaczymy smutny koniec tej pięknej pary

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2651: Aldona trafi do więzienia, a Kuczma to wykorzysta! Koszmar Grzelaków nigdy się nie skończy

Grający Stawickiego w "Barwach szczęścia" swój powrót ogłosił na oficjalnej stronie serialu na Instagramie czarno-białym ZDJĘCIEM, ozdobionym triumfalnym napisem:  - Stawicki is back! Co to może oznaczać dla innych bohaterów serialu? 

Pewne jest, że Stawicki wróci do "Barw szczęścia" bez Anety, bo grająca ją Zofia Zborowska na własne życzenie zakończyła przygodę z serialem. Za kogo zabierze się w nowym sezonie przystojny i okrutny biznesmen? Niewykluczone, że Stawicki będzie próbował rozbić kruche szczęście Dominiki i Sebastiana, ale czy to w ogóle będzie jeszcze możliwe? 

Czyżby te serca w "Barwach szczęścia" miały jeszcze do siebie zabić?

Zaskakujące jest też ZDJĘCIE z planu Natalii z Klemensem. Kiedyś kochankowie, od dawna wrogowie nie tylko na sali sądowej, tulą się do siebie jak lata temu. 

- Z ukochaną @mariadejmek - podpisano zdjęcie pary, a nad głowami Klemensa i Natalii widnieje niebieskie serduszko. Czyżby miał to być zwiastun powrotu pary prawników do siebie? 

Wszystko wyjaśni się już 5 września, kiedy nowe odcinki "Barw szczęścia" pojawią o stałej porze w TVP2. 

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze