M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

W "M jak miłość" wszyscy będą próbowali ukryć przed Mateuszem (Krystian Domagała) powrót Lilki (Monika Mielnicka), ale jak to zwykle bywa, o wszystkim zadecyduje przypadek. Grabina nie jest duża i kiedy młody Mostowiak zawita do domu wiele czasu nie minie, aż wpadnie na zdradziecką żonę. Wiemy, jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki! Poleją się łzy! Czy skrzywdzony Mostowiak zaufa raz jeszcze niewiernej Lilce i da jej kolejną szansę? Szczegóły tylko u nas!

"M jak miłość" po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki zakończy się łzami! Wybaczy żonie?

W "M jak miłość" po wakacjach Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nadal będą robiły wszystko, aby Mateusz nie dowiedział się, że Lilka wróciła do Grabiny. Ale w serialu, podobnie jak w życiu, im bardziej coś będzie ukrywane, tym szybciej wyjdzie na jaw. I oczywiście Mostowiak wpadnie na żonę przypadkiem! Jak do tego dojdzie? 

Lilka w "M jak miłość" czai się za rogiem?!

Mateusz w nowym sezonie "M jak miłość" zawita nareszcie do domu po wielu miesiącach nieobecności. W międzyczasie młody Mostowiak opłynął Afrykę, ale w końcu zatęskni za Grabiną. I choć babcia będzie szczęśliwa z powrotu ukochanego wnuka, nie zapomni, że tuż za rogiem domu, czaić się może na niego niebezpieczeństwo. I będzie miała rację - Lilka znienacka "wyrośnie" przed Mateuszem na ulicy i natychmiast zacznie go przepraszać. Jak zareaguje Mostowiak?

Zobacz też: M jak miłość. Straszne skutki rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

Na szczęście Mateusz w "M jak miłość" wróci do domu nie sam, a z nowym przyjacielem. Dzięki temu będzie miał się komu wygadać i zasięgnąć męskiej opinii w sprawie dalszego postępowania z Lilką. Co zdecyduje? 

Mateusz wybaczy i odejdzie?

Jak podał "Kurier TV", kiedy Mateusz spotka Lilkę na ulicy w Grabinie wysłucha jej tłumaczeń i przeprosin. Zdradziecka żona zaleje się oczywiście łzami i będzie błagać o wybaczenie. Niestety, wiele wskazuje na to, że i Mateusz może uronić łzę nad swoją wielką miłością. Ale może nie da się żonie przekabacić i postawi na rozwód i nowy rozdział w życiu? 

Nie przegap: Do M jak miłość wrócą dawno niewidziani bohaterowie! To już nie tylko Mateusz Mostowiak - ZDJĘCIA

M jak miłość. Czułe powitanie Kingi z Mateuszem w nowym sezonie! Żaden z Mostowiaków tego nie zobaczy
Najnowsze