M jak miłość. Straszne skutki rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Straszne skutki rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

M jak miłość

M jak miłość. Straszne skutki rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

2022-07-31 19:12

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) uchodzili za jedną z najbardziej lubianych par w „M jak miłość”. Dobrani, zabawni i kochający się Budzyńscy sprawiali, że widzowie chętnie na nich patrzyli. Wszystko zmieniła zdrada prawnika z Julią Malicką (Marta Chodorowska), która ma swoje konsekwencje. Scenarzyści zaszaleli i zafundowali widzom mocne uderzenie w postaci domniemanego seksu dobrego i uczciwego Andrzeja z koleżanką po fachu. Widzowie byli oburzeni takim obrotem sprawy, a teraz wychodzi na jaw, że są poważne konsekwencje. Produkcja „M jak miłość” naprawi swój błąd?

Zdrada Andrzeja w „M jak miłość” to niewypał! Teraz scenarzyści muszą myśleć, co dalej

Nikt nie spodziewał się zdrady Andrzeja z „M jak miłość”. Prawnik nie miał długiego, zawiłego romansu, a kochanka Julia pojawiła się w kancelarii znienacka i bardzo krótko po pierwszym spotkaniu po latach, wylądowali razem w łóżku! Oboje się upili i zaczęli wspominać stare czasy. Malicka przyznała, że mąż ją zostawia i chce rozwodu, a zwierzenia zakończyły się seksem w hotelowym pokoju. Andrzej nawet nie pamięta tamtej nocy w „M jak miłość”, a Kamil (Marcin Bosak wymyślił), że prawnik ma w ogóle nie wspominać o zdradzie Magdzie. Tak też się stało, ale pewnym jest, że Magda dowie się wszystkiego w nowych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach 2022.

Zdrada w „M jak miłość” odbiła się echem wśród fanów serialu i trzeba przyznać, że niewiele osób jest zadowolonych z takiego obrotu sprawy. Większość fanów uważa, że pomysł zdrady to pomyłka i zaczynają bojkotować oglądanie serialu! Fani żalą się na Instagramie, że nie mają zamiaru śledzić produkcji po wyemitowaniu odcinków po rozstaniu Magdy i Andrzeja!

Przeczytaj: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

„M jak miłość” straci publikę przez pomysł zdrady Magdy i Andrzeja?

- Nie ma Magdy i Andrzeja, nie ma oglądania MJM, a tym bardziej teraz, gdy trzeba jeszcze znosić Julię. Tak więc u innych mogą się dziać cuda wianki, a ja i tak tego nie zobaczę – pisze jedna z osób na instagramowym profilu „M jak miłość”, ale to nie koniec.

- Niszcząc związek Magdy i Andrzeja odebrano mi całą przyjemność oglądania tego serialu, więc nie jestem już ciekawa tego co się u innych dzieje – komentuje kolejna osoba.

- (…) Straciłam zaufanie do tych par, po rozwalaniu miłości Magdy i Andrzeja ~ oni byli jak moi przyjaciele, a musiał być wymysł zdrady – brzmi kolejny komentarz.

Widać, że widownia „M jak miłość” nie jest zachwycona obrotem sprawy w serialu. Scenarzyści naprawią ten błąd i jakoś obrócą cały problem, by Magda i Andrzej znów byli razem? Internauci są bezlitości i nie chcą oglądać serialu bez wątku Budzyńskich. Może się więc okazać, że do seksu Andrzeja i Julii w ogóle nie doszło, a kobieta tylko udaje, że urodzi dziecko Andrzeja. To wszystko wyjaśni się już niebawem.

Sprawdź też: M jak miłość. Katia wróci w nowym sezonie? Była Łukasza zagra z Małgorzatą Pieczyńską, matką Chodakowskich - ZDJĘCIA

M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy
Najnowsze