Fani M jak miłość wściekli z powodu zdrady Budzyńskiego. Nie chcą tego widzieć! Nie przebierają w słowach

i

Autor: MTL Maxfilm] Fani M jak miłość wściekli z powodu zdrady Budzyńskiego. Nie chcą tego widzieć! Nie przebierają w słowach

Fani M jak miłość wściekli z powodu zdrady Budzyńskiego. Nie chcą tego widzieć! Nie przebierają w słowach

Zdrada Budzyńskiego w "M jak miłość" bardzo nie spodobała się fanom. Andrzej (Krystian Wieczorek) ma spędzić upojną noc z piękną Julią (Marta Chodorowska) we Wrocławiu w 1653 odcinku serialu, ale widzowie nie chcą tego oglądać! Reakcja na wiadomość o zdradzie Budzyńskiego, który nagi wyląduje w łóżku pięknej prawniczki ostro zdenerwowała fanów i dali temu wyraz na portalu Facebook. Posypały się niecenzuralne słowa! Sprawdź co myślą widzowie "M jak miłość" o Budzyńskim, który jednej nocy skończy karierę męża idealnego ukochanej Magdy (Anna Mucha). Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ ze zdrady Budzyńskiego!

"M jak miłość". Koniec miłości Budzyńskiego. Fani nie chcą oglądać tej zdrady!

Fani "M jak miłość" zareagowali wielkim wzburzeniem na potwierdzoną wiadomość, że mecenas Budzyński w 1653 odcinku serialu dopuści się zdrady małżeńskiej. Pierwszy napisał o tym "Świat seriali", a kiedy zamieściliśmy także ZDJĘCIA wściekłość widzów sięgnęła zenitu. Wszyscy pytają, jak można było zepsuć takie wspaniały związek Andrzeja i Magdy Budzyńskich?   

Przypomnijmy - prawniczka Julia pojawi się w 1649 odcinku "M jak miłość". Przyjdzie do kancelarii Budzyńskiego przyprowadzona przez Wernera (Jacek Kopczyński). Na jej widok Andrzej wstrzyma oddech i szybko wyjdzie na jaw, że kiedyś łączyło ich coś więcej. Julia wręcz wyzna w obecności Magdy, że kiedyś się w nim kochała! Piękna prawniczka będzie przy tym mocno uwodzicielska, a wręcz bezczelna i na efekty trzeba będzie czekać zaledwie 4 odcinki. Budzyński spędzi upojną noc w łóżku Julii w hotelowym pokoju i zdrada stanie się faktem. Tylko czy ktoś będzie to oglądał? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ.

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Dramat Andzi i Ani. Już nigdy nie zobaczą Ewy i Stasia?

Kiedy opublikowaliśmy na naszym profilu na Facebooku tekst o zdradzie Budzyńskiego w 1653 odcinku "M jak miłość", posypały się wściekłe komentarze fanów. 

- To jest M jak Miłość? ŻENADA !!! Co za idiota wymyśla te wątki

- Nawet Budzyńskiego chcą schrzanić? Koniec świata!

- Co by tu jeszcze spiep...? Po co się wysilać jak zawsze można pojechać zdradą...

- Mówiłam, że ona bardzo dużo złego zrobi.. Widziałam jej relacje na insta, czy tak samo Anny Muchy.. Pytanie co na to wszystko Magda i czy faktycznie doszło do zdrady, czy Andrzej będzie wszystko pamiętał skoro oboje byli pijani.. ?‍♀️ Wątek do dupy. Bo jedyna para serialowa która się bardzo fajnie oglądało, uzupełniali się nawzajem... Szok taki wątek im dać..

- I pi*da.. znów musicie wszystko śpię*****ć!!!

- Życie nie jest tak ekscytujące jak te pomysły scenarzystów ? Jak się wymyśla wątki to trzeba to robić tak by tworzyły spójną całość. Jednego dnia wielka miłość, a następnego dnia zdrada. To się kupy nie trzyma...

Znalazły się takie osoby, które w zdradę Magdy przez Budzyńskiego w "M jak miłość" nie wierzą. Ta grupa fanów ma nadzieję, że wszystko okaże się tylko wspólną nocą po alkoholu, ale do niczego nie dojdzie. 

- Wieczorem przyniesie jej torebkę, a rano się obudzi w jej łóżku, pytanie czy do zdrady wgl doszło.. Czy usnął pijany, bo raczej nic nie będzie pamiętał. No no, robi się ciekawie, pytanie co na to wszystko powie Magda, a za pewne prędko się dowie. 

- Znając życie do żadnej zdrady nie dojdzie tylko ona będzie mu ją wmawiać i szantażować go wcześniej czy później i tak prawda wyjdzie na jaw żenada jak nie kryminalne wątki to ze zdradą w tle jak by juz nie mieli innych pomysłów na ciekawsze wątki.

- No dokładnie. Pewnie do niczego między nimi nie dojdzie a ona będzie na bank go szantażować i pewnie ona doniesie dla Magdy co robiła na konferencji z Andrzejem...

- Jeszcze na ciążę będzie go łapać ? No musi coś być nie tak , za cukierkowo to aż za nudno.

W GALERII ZDJĘĆ widać, że Budzyński i Julia w 1653 odcinku "M jak miłość" świetnie się bawią, a w łóżku śpią przytuleni zupełnie nadzy. Czy do czegoś dojdzie, czy piękna prawniczka to zwykła prowokatorka i szantażystka dowiemy się 12 kwietnia. A jak Wy uważacie, Budzyński zdradzi Magdę i należą mu się najgorsze słowa? A może tym razem twórcy "M jak miłość" przeholowali i idealne małżeństwo Budzyńskich dobiegnie końca? 

Czytaj także: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Sonda
Czy Budzyński w "M jak miłość" zdradzi Magdę z Julią?
Najnowsze