Na dobre i na złe. Falkowicz pokazuje kolejne dziecko! Obiecuje fanom niezły obchód - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Falkowicz pokazuje kolejne dziecko! Obiecuje fanom niezły obchód - ZDJĘCIE

M jak miłość

Na dobre i na złe. Szalone zmiany w życiu Falkowicza. Michał Żebrowski chwali się niesamowitą nowiną - ZDJĘCIE

2022-08-07 8:45

Falkowicz z „Na dobre i na złe” pokazał dziecko! Michał Żebrowski opublikował cudowne zdjęcie córki i z dumą ogłasza, że został tatą! Posypały się gratulacje, a administratorzy strony „Na dobre i na złe” na Instagramie zrobili aktorowi niespodziankę i opublikowali jego zdjęcie z córką z gratulacjami. Serialowy Falkowicz nie pozostał dłużny i zażartował z widzów, którzy szalenie cieszą się ze szczęścia aktora. Wygląda na to, że nie tylko w życiu serialowego Andrzeja z „Na dobre i na złe” szykują się duże zmiany. Także prywatnie Michał Żebrowski ma wiele zmian, ale widać pry tym jego szczęście na twarzy.

Michał Żebrowski został ojcem. Falkowicz z „Na dobre i na złe” chwali się zdjęciem z córką

Michał Żebrowski został tatą! To już czwarte dziecko aktora i Aleksandry Żebrowskiej. Para ma powód do świętowania, bo na świecie pojawiła się ich córeczka, a oni nie kryją szczęścia i wzruszenia. Administratorzy profilu „Na dobre i na złe” na Instagramie zrobili niespodziankę i umieścili post, gdzie gratulują szczęśliwym rodzicom w imieniu całej załogi Leśnej Góry.

Z najszczerszymi i najserdeczniejszymi gratulacjami od całego naszego naszego lesnogórskiego składu! ? Bądźcie zdrowi, szczęśliwi, spełnieni i cieszcie się tymi pięknymi chwilami! – brzmi podpis pod zdjęciem z serialowym Falkowiczem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Szczęśliwy Falkowicz z „Na dobre i na złe” obiecuje widzom niezły obchód

Falkowicz z „Na dobre i na złe” od razu zareagował na gratulacje i uciechę fanów. Szybko przypomniał widzom, że jego czwarte dziecko nie wykluczy go z serialu. Uznał, że w zabawny sposób obwieści, że Andrzej pojawi się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022.

- Niedługo obchód.. Wasz Falko? – napisał aktor, a w komentarzach na Instagramie pojawiło się wiele słów pochwały. - Tak to mój ulubiony doktorek!:) ale balabym się do Niego przyjsc☺️ - napisała jedna z osób pod zdjęciem Michała Żebrowskiego z córką. Trzeba przyznać, że aktor wygląda na bardzo szczęśliwego. Serialowy Falkowicz nie opuści jednak Leśnej Góry i dalej będzie robił zamieszanie wśród personelu szpitala. 

Przeczytaj: Na występ gwiazd M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony - WIDEO, ZDJĘCIA

Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze
Najnowsze