Na dobre i na złe: Radwan nie powie Joannie, że jest ojcem Kuby! Znajdzie haki na żonę Gawryły? – WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe: Radwan nie powie Joannie, że jest ojcem Kuby! Znajdzie haki na żonę Gawryły? – WIDEO

Na dobre i na złe: Radwan nie powie Joannie, że jest ojcem Kuby! Znajdzie haki na żonę Gawryły? – WIDEO

2021-10-27 18:57

W „Na dobre i na złe” Krzysztof (Mateusz Damięcki) będzie robił dobrą minę do złej gry! Radwan mocno zbliży się do nowej żony Piotra (Marek Bukowski), który przepadł jak kamień w wodę i zostawił Kubusia (Wiktor Trojan) pod opieką Joanny (Monika Kaleńska), jednak nie przyzna jej się, że to on jest prawdziwym ojcem chłopca! Krzysztof tak ją urobi, że nawet dość szybko zostanie z synkiem sam na sam, ale jednocześnie zatrudni prawników i zacznie uważnie patrzeć kobiecie na ręce! Wkrótce w „Na dobre i na złe” Radwan zacznie knuć za jej plecami i nie cofnie się przed niczym byleby tylko odzyskać Kubusia! Czy uda mu się coś na nią znaleźć i odzyskać syna? Zobacz WIDEO!

Radwan w "Na dobre i na złe" zacznie knuć za placami Joanny i szukać na nią haków! Czy uda mu się odzyskać syna? 

Wkrótce w „Na dobre i na złe” okaże się, że Radwan naprawdę chce odzyskać syna i nie cofnie się przed niczym, aby tak się właśnie stało! Do tej pory nawet Blanka (Pola Gonciarz) nie wiedziała, że plany jej ukochanego względem syna są aż tak poważne i że Krzysiek naprawdę zawalczy do tego stopnia, aby odebrać Kubusia, Piotrowi i jego nowej żonie!

Radwan w „Na dobre i na złe” jak tylko dowiedział się, że Piotr zniknął i zostawił Kubusia pod opieką nowej żony zaczął działać! Odnalazł Joannę i krok po kroku robił wszystko, aby się do niej zbliżyć, ale równocześnie starał się nie dać po sobie nic poznać! Najpierw niby przypadkiem zjawił się na placu zabaw, gdzie aktualnie przebywali i uratował synkowi życie, a potem zaprosi Joannę na konferencję organizowaną przez Begera w 820 odcinku „Na dobre i na złe”, co okaże się przełomem w ich relacjach!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 820: Julka umówi się z Marcinem za plecami Barta! Ciągle nie będzie mogła zapomnieć o dawnym kochanku

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Radwan będzie spiskował za plecami Joanny Gawryło w "Na dobre i na złe" >>>

W 820 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna zrewanżuje się Krzysztofowi i zaprosi go na siebie na herbatę, gdzie najpierw sama wypyta o Piotra, aby wyciągnąć od niego, gdzie aktualnie może przebywać jej mąż. Gawryło ciągle nie będzie miała jednak pojęcia, że to Radwan jest ojcem Kubusia i zgodzi się, aby jej nowy znajomy zbliżył się do chłopca! Ich relacja zrobi na niej wrażenie, jednak jeszcze nie będzie podejrzewać, że Radwan gra wobec niej nieczysto!

Kulisy „Na dobre i na złe” zdradzają, że wkrótce Krzysztof na poważnie włączy się do walki o Kubusia! Zatrudni nawet prawników, którzy poradzą mu, aby uważnie obserwował jak nowa żona Piotra zachowuje się względem jego syna, gdyż każde jej potknięcie będzie można wykorzystać przeciwko niej w sądzie!

- Niech pan obserwuje macochę. Proszę notować co, jak i kiedy – nakaże mu prawniczka.

- A po co? – zdziwi się nieco.

- Wszystko może się przydać – wytłumaczy.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania zobaczy Piotra z inną! To będzie ich koniec – ZDJĘCIA

Jak zdradził sam Mateusz Damięcki, czyli serialowy Krzysztof w „Kulisach Na dobre i na złe” jego bohater ciągle nie przyzna się nowej żonie Gawryło kim tak naprawdę jest dla Kubusia, gdyż to mogłoby zaburzyć ich kontakty i sprawić, że Joanna zdecydowałaby się na diametralny krok!

- Problem polega na tym, że całej prawdy Radwan, Joannie Gawryło nie może powiedzieć, no bo tak mu podpowiadają jego prawnicy – zdradził aktor.

Faktycznie w najbliższych odcinkach „Na dobre i na złe” Radwan posłucha się rad prawników i nie piśnie ani słowa Joannie, do której jeszcze mocniej się zbliży. Zacznie przed nią dobrze grać, aby uśpić jej czujność. Czy uda mu się znaleźć na nią jakieś haki i w ten sposób odzyskać syna? Tego dowiemy się już niebawem!

- Przecież znałeś Piotra jak Kubuś był malutki. On tu wygląda na szczęśliwego – powie Joanna, gdy Krzysztof weźmie do ręki wspólne zdjęcie Kubusia i Piotra.  

- Jak ojciec – skwituje Radwan.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 822: Dramat Barta w Leśnej Górze! Wymienią go na kogoś innego

Na dobre i na złe: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), prawniczka

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), prawniczka
Na dobre i na złe odc. 820. Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 820. Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe. Piotr Gawryło nie wróci do żony Joanny i syna! Radwan nie powie jej, że jest ojcem Kuby
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze