Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Pola Gonciarz skończyła ważny etap życia i pochwaliła się sukcesem! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

2023-07-16 9:17

Znana z roli Blanki w "Na dobre i na złe" Pola Gonciarz przekazała wszystkim radosne wieści, które oznaczają ogromne zmiany w życiu 25-letniej aktorki. Po wielu miesiącach intensywnej pracy mogła wreszcie zakończyć ważny etap swojej kariery. Nie ukrywała przy tym, że było trudno, że miała za sobą ciężkie momenty gdy musiała łączyć pracę na planie "Na dobre i na złe" z próbami do spektaklu w teatrze i występami na scenie przed publicznością. Ale najgorsze już za nią i teraz Pola Gonciarz zbiera gratulacje i pochwaliła się swoim sukcesem. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

Pola Gonciarz, Blanka z "Na dobre i na złe", skończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie

Pola Gonciarz od dziewięciu lat wciela się w postać Blanki Consalidy w "Na dobre i na złe", a kiedy w 2014 roku dołączyła do obsady jako córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) nikt jeszcze nie podejrzewał, że zostanie w Leśnej Górze na stałe, że pójdzie w ślady Wiki i zostanie lekarzem. Teraz Blanka jest jedną w kluczowych bohaterek w "Na dobre i na złe", ale Pola Gonciarz nie skupia się tylko na pracy w serialu. Rozwija się także jako aktorka teatralna, występuje na deskach Teatru 6. Piętro u boku w cieszącym się ogromną popularnością spektaklu "Bliżej", gdzie partnerują jej koledzy z "Na dobre i na złe" - Michał Żebrowski i Mateusz Damięcki.

Poza tym 25-letnia gwiazda "Na dobre i na złe" przez ostatnie mieć lat była studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. I właśnie teraz zdobyła upragniony tytuł i dyplom magistra sztuki. To ważne wydarzenie w życiu Poli Gonciarz, która ma za sobą pracowite miesiące nie tylko na planie serialu, ale także w teatrze i podczas przygotowań pracy magisterskiej. Ale aktorka z powodzeniem pogodziła wszystko, czego dowodem jest wysoka ocena w indeksie na obronie magisterki.

"Od dzisiaj: „Pani Magister Sztuki” 📚🎭 ❤️W moim życiu zakończył się pewien etap ❤️🏫 Na pierwszym zdjęciu jestem już jako Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, na ostatnim- ja pierwszego dnia jako studentka tejże uczelni! 😂🫣 Szaleństwo! Czas tak szybko leci! Raz słońce, raz deszcz! Było trudno, będzie trudno, ale było i będzie też pięknie ❤️ Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną podczas tej podróży! ❤️ Widzimy się dalej „na szlaku”!" - napisała Pola Gonciarz, która na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia jak wyglądała jako 20-latka, gdy zaczynała studia.

Przy okazji aktorka ujawniła też temat pracy magisterskiej - "Aktorstwo w stop klatce osobistej ceny i bezcennego wyzwania" i 6 w "dzienniczku" - dodała. I od razu posypały się gratulacje, także od bliskich z "Na dobre i na złe", m.in. Michała Żebrowskiego i produkcji serialu.

Teraz przed Polą Gonciarz nie tylko pracowite wakacje nad nowymi odcinkami "Na dobre i na złe", bo wątek Blanki rozwinie się jeszcze bardziej, ale także występy w teatrze.

Najnowsze