M jak miłość

Żałoba w M jak miłość. Smutne pożegnanie Katarzyny Kołeczek ze zmarłym aktorem! Niewielu wiedziało, że grali razem - ZDJĘCIA

2023-07-13 9:02

Śmierć znanego aktora z "M jak miłość", Jakub Ulewicza, który przez lata grał jedną z ważnych postaci w serialu, pogrążyła w żałobie wiele osób, które z nim pracowały. W dniu pogrzebu 56-letniego Jakuba Ulewicza, pochowanego w poniedziałek, 10.07.2023, na Starych Powązkach, pojawiło się wyjątkowe wspomnienie o zmarłym. Umieściła je lubiana aktorka z "M jak miłość", Katarzyna Kołeczek, czyli serialowa Jagoda, która zamieściła smutne pożegnanie i wyznała, co ich łączyło poza planem serialu. Sprawdź co napisała Kołeczek po pogrzebie Jakuba Ulewicza.

Zmarły aktor z "M jak miłość", Jakub Ulewicz, przez lata grał lekarza Magdy

Jakub Ulewicz, który zmarł nagle 27.06.2023, przez przez lata należał do obsady "M jak miłość". Wcielał się w postać lekarza kardiologa, który leczył Magdę (Anna Mucha), który zdiagnozował u niej poważną chorobę serca, przeprowadził przeszczep, a później przyjmował pacjentkę na wizytach kontrolnych i badaniach. Ostatni raz Ulewicz pojawił się w "M jak miłość" w październiku, gdy Magda po odkryciu zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek) znów miała problemy z sercem, kiedy pojawiło się ryzyko, że może nie przeżyć tak bolesnego ciosu.

W napisach końcowych "M jak miłość" Jakub Ulewicz zawsze był obecny jako "lekarz", bez imienia czy nawet nazwiska, to jego twarz zapadła w pamięci fanom. Dzięki wybitnemu kardiologowi, który bardzo zaangażował się w przypadek Magdy, miała najlepszą opiekę po przeszczepie serca. Z nim Budzyńska rozmawiała też jak wielkim obciążeniem dla jej nowego serca będzie zajście w ciążę. Mimo, że Magda od dawna marzy o tym, żeby urodzić dziecko Andrzejowi, zostać matką, to kardiolog nigdy jej na to nie pozwolił.

Smutne pożegnanie Jakuba Ulewicza po pogrzebie aktora z "M jak miłość"

Żałoba po śmierci aktora z "M jak miłość" dotknęła także tych, którzy w serialu nigdy się z nim nie spotkali. Katarzyna Kołeczek gra w "M jak miłość" Jagodę i jej wątek nie jest powiązany ani z Magdą, ani jej kardiologiem. Mimo to aktorka pracowała z Jakubem Ulewiczem zanim tak nagle odszedł. Pożegnała go w przejmujący sposób we wpisie na Instagramie.

"Pożegnania nie są łatwe... zwłaszcza osób tak dla nas serdecznych i dobrych. Spotkałam Kubę Ulewicza podczas pracy nad spektaklem w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Na zawsze zapamiętam jego cudowne poczucie humoru, zaraźliwy uśmiech i ciepłe uśmiechnięte oczy. Nie mieliśmy bliskiego kontaktu, ale gdy dowiedziałam się o jego odejściu nie mogłam w to uwierzyć. Odpoczywaj w spokoju Kuba" - napisała Kołeczek.

Pogrzeb Jakuba Ulewicza odbył się w poniedziałek, 10.07.2023. Po nabożeństwie żałobnym w kościele pw. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach, zmarły aktor z "M jak miłość" został pochowany na miejscowym cmentarzu.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany