Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Tajemnicza dziewczyna zniszczy związek Blanki i Mario?! Wejdzie w spisek z Glorią - ZDJĘCIA

2023-07-04 12:49

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach nad związkiem Blanki (Pola Gonciarz) i Mario (Marcin Korcz) zawisną czarne chmury! Wszystko przez tajemniczą dziewczynę (Klaudia Łapot), która nieoczekiwanie pojawi się w ich życiu i mocno w nim namiesza! Do tego stopnia, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wejdzie w spisek nie tylko z Milewskim, ale również z przyjaciółką Consalidy, Glorią (Aleksandra Grabowska)?! Te ZDJĘCIA z planu mówią wszystko! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Koniec Blanki i Mario w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?! Tajemnicza dziewczyna nieźle namiesza!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach związek Blanki i Mario stanie pod dużym znakiem zapytania. I to nie tylko dlatego, że mimo iż w finale sezonu Consalida wybrała Milewskiego, tak ciągle nie mogła zapomnieć o Radwanie (Mateusz Damięcki), któremu wyznała swoje uczucia i pocałowała go. Ale uciekła, gdy zobaczyła, że nie jest sam tylko z Joanną Gawryło (Monika Kaleńska). Co prawda, później próbowała się jeszcze skontaktować z Krzyśkiem, ale na marne, gdyż ginekolog był zbyt zajęty ratowaniem Kubusia (Wiktor Trojan) z rąk porywaczy. Jednak już w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej dojdzie do spotkania Blanki i Radwana, ale Krzysiek ponownie odtrąci ukochaną, której zostanie już tylko Mario! Ale i tu pojawi się problem!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach w Leśnej Górze pojawi się tajemnicza dziewczyna, która całkowicie zmieni życie Blanki i Mario! Jak widzimy na relacji oficjalnego konta serialu na Instagramie wizyta kobiety kompletnie zaskoczy Consalidę, ale i samego Milewskiego, a podpis: "Poważne sprawy" również nie zwiastuje niczego dobrego. Tym bardziej, że na zdjęciu z planu dziewczyna ma wyraźnie niezadowoloną minę, a co gorsza tak łatwo nie odpuści! Pola Gonciarz pokazała na swojej relacji na Instagramie jak Mario, Gloria i wspomniana dziewczyna uczestniczą w tajemniczej konwersacji, w której dla niej nie ma miejsca! Czy to będzie oznaczało, że kobieta zjedna sobie przeciwko Consalidzie nie tylko Milewskiego, ale również Krasucką?

- Myślicie, że oni ze sobą piszą...? Mają jakaś tajną konwersację beze mnie? - pyta Blanka, oznaczając całą trójką, na co dziewczyna odpowiada jej - No... Blanka, zrozum...

Póki co nie wiadomo, czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach tajemnicza dziewczyna faktycznie zniszczy związek Blanki i Mario. Jednak trzeba przyznać, że dobrze trafi w przypadku Glorii, do której Consalida wciąż będzie miała żal, że nie powiedziała jej o swojej mrocznej przeszłości, przez którą o mały włos sama nie straciła życia i nie odebrała go Mario. A gdy Krasucka wróci do Leśnej Góry w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, to blisko niej będzie już tylko Maks Beger (Tomasz Ciachorowski). Zatem jak to się skończy? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze