Na dobre i na złe

Na dobre i na ze po wakacjach. Radwan znów odtrąci Blankę! Tak będzie wyglądało ich ostatnie pożegnanie – ZDJĘCIE

2023-06-07 10:38

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Radwan (Mateusz Damięcki) po zabójstwie Alka (Szymon Wróblewski) i uwolnieniu nieprzytomnego Kubusia (Wiktor Trojan) z rąk porywaczy wróci do Leśnej Góry. Przed wejściem do szpitala Krzysiek natknie się na zmartwioną Blankę (Pola Gonciarz), która od razu zaoferuje mu swoje wsparcie. Tyle tylko, że w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Radwan go nie przyjmie! Co więcej, Krzysiek zdecydowanie odtrąci Consalidę i da jej jasno do zrozumienia, że już nie ma powrotu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Blanka i Radwan nie będą razem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Krzysiek odrzuci ukochaną

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Radwan przywiezie nieprzytomnego Kubusia do Leśnej Góry, gdzie lekarze stoczą dramatyczną walkę o życie chłopca. Wszystko przez to, że syn Krzyśka nabawi się odmy płuc, a finalnie dojdzie nawet do sepsy, po nafaszerowaniu go podejrzanymi lekami i trzymaniu w złych warunkach przez Żanetę (Oliwia Adamowicz) i Alka. Zrozpaczony Radwan zacznie odchodzić od zmysłów, co bez trudu dostrzeże Blanka, która natknie się na ukochanego przed szpitalem. Mimo iż w finale sezonu "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Consalida wybrała Mario (Marcin Korcz), to wciąż nie mogła zapomnieć o Krzyśku, z którym bezskutecznie próbowała się jeszcze skontaktować. Wówczas ginekolog ją odrzucił i tym razem nie będzie inaczej...

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Blanka i Krzysiek spotkają się przed wejściem do szpitala. W tym momencie oboje zastygną, a Consalida uważnie spojrzy na pobitego ukochanego. Przez dłuższą chwilę żadne z nich się nie odezwie, aż w końcu lekarka przerwie niezręczną ciszę. Blanka zapyta Krzyśka o jego samopoczucie, czym z jednej strony ogromnie zdziwi, a z drugiej zdenerwuje ginekologa.

- Jak się czujesz? - zacznie Blanka.

- Nie pytasz o Kubę? - zdziwi się Krzysiek.

- O Kubie wiem. Wszyscy wiedzą, dopytują, martwią się. Pytam o ciebie - wyjaśni mu.

- Bo? - dopyta z wyrzutem, a po chwili w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej doda - Nie pytaj!

Zachowanie Radwana w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach ogromnie zaskoczy Blankę. Oczywiście, Consalida tak łatwo nie odpuści, gdyż w obliczu tragedii Krzyśka dała mu jasno do zrozumienia, że nie jest jej obojętny i zawsze może na nią liczyć, ale ginekolog nie skorzysta z jej wsparcia i ponownie ją odtrąci!

- Dlaczego? - spyta zmieszana Consalida.

- Nie chcę odpowiadać - powie stanowczo Radwan.

Wtedy w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej znów zapadnie niezręczna cisza, którą tym razem przerwie Krzysiek. Radwan ruszy w kierunku Consalidy, po czym ją minie, a po chwili zatrzyma się w miejscu i odwróci. Wówczas Blanka odwróci się w kierunku ukochanego, który na pożegnanie da jej jasno do zrozumienia, że nie będzie już powrotu...

- Nic już nie będzie takie samo - zapowie Krzysiek, po czym odejdzie.

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze