Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Szokujący powrót Glorii! Po skandalu wsparcie nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony - ZDJĘCIA

2023-05-30 12:30

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria (Aleksandra Grabowska) wróci do Leśnej Góry! Krasucka pozbiera się po załamaniu psychicznym, jakie przeżyła, gdy bandyta Szymon (Marek Bogucki) włamał się na serwer szpitala i rozesłał wszystkim jego pracownikom erotyczny filmik z jej udziałem z czasów, gdy pracowała jeszcze jako prostytutka. Po seks skandalu lekarka postanowiła odejść z pracy i uciec przed wszystkimi, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej powróci! Tym bardziej, że będzie miała bardzo mocne wsparcie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Gloria wróci do Leśnej Góry w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Zyska ważnego sojusznika

To już pewne, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach powróci Gloria! Przypomnijmy, że po wybuchu seks skandalu, gdy szef mafii spełnił swoje groźby i ośmieszył lekarkę w oczach wszystkich współpracowników, rozsyłając im erotyczny filmik z jej udziałem. Krasucka postanowiła odejść z pracy i zerwać z Tadkiem (Marcin Urbanke). Szczególnie, że Gloria musiała słuchać docinek ze strony dziecinnego Tomaszka (Antoni Sałaj) i w obawie, że za Jacyno pójdzie cała Leśna Góra, wolała się usunąć. Jednak finalnie wcale tak nie było, gdyż swoje wsparcie od razu zaproponowała dyrektor Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) i kardiolog Maks Beger (Tomasz Ciachorowski). I to właśnie sprawi, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej pozbiera się i wróci!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Gloria ponownie pojawi się w Leśnej Górze, a Agata przyjmie ją z otwartymi ramionami. Mimo iż Krasucka złoży swoje wypowiedzenie z pracy, to Woźnicka i tak przyjmie ją z powrotem, gdyż nie będzie chciała rezygnować z tak świetnego lekarza z uwagi na jej nieciekawą przeszłość. Tym bardziej, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej po seks skandalu Gloria zyska wsparcie, które nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony, bo od samego Maksa! To właśnie Tomasz Ciachorowski pochwalił się na swojej relacji na Instagramie wspólnym zdjęciem z Aleksandrą Grabowską, zdradzając przy tym nie tylko powrót Glorii, ale również zacieśnienie się jej relacji z Begerem!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria mocno zbliży się do Maksa, z którym połączy go ich nieciekawa przeszłość. Beger uzna, że w tym przypadku powinni trzymać się razem, gdyż mogą stanowić dla siebie wzajemne wsparcie, na co Krasucka przystanie mimo iż początkowo sama nie przepadała za zboczonym kariologiem, który wykorzystywał swoją pozycję i molestował pielęgniarki. Szczególnie, że to ona jako pierwsza ostrzegła przed nim Oliwię (Irmina Liszkowska), ale stażystka jej nie posłuchała i zapłaciła za to najwyższą cenę. Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej role się odwrócą i to Maks stanie się jej największym sojusznikiem! Co z tego wyniknie? Przekonamy się już niebawem!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze