Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 883: Beger słono zemści się na stażystce Oliwii! Nie odzyska pełnej sprawności - ZDJĘCIA

2023-04-19 21:38

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Oliwia (Irmina Liszkowska) nie zaliczy stażu na kardiologii, gdyż Maks (Tomasz Ciachorowski) wystawi jej negatywną opinię. W ten sposób Beger zemści się na stażystce za to, że poważnie zraniła go w rękę skalpelem, w momencie, gdy broniła się przed próbą molestowania ze strony zboczonego kardiologa. Tym bardziej, że w 883 odcinku "Na dobre i na złe" Maks wciąż nie odzyska pełnej sprawności w dłoni, ale mimo to podejmie się operacji córki wpływowego biznesmena, w czasie której dojdzie do zaskakującego zwrotu akcji w ich stosunkach! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 883 - środa, 26.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Oliwia kompletnie się załamie, gdy Maks wystawi jej negatywną opinię, przez którą nie zaliczy stażu na kardiologii. Stażystka od razu domyśli się, że to zemsta za to, że nie chciała być jego kolejną ofiarą i nie pozwoliła się molestować, a w momencie obrony nieszczęśliwie zraniła skalpelem swojego oprawcę. Niestety, rana Begera okazała się na tyle poważna, że nie dość, że nie mógł on operować, to jeszcze wdało się okropne zakażenie, przez które lekarz został wyłączony z pracy na dłużej. Oczywiście, Maks był przekonany, że Oliwia zrobiła to celowo i przysiągł jej zemstę, którą zrealizuje w 883 odcinku "Na dobre i na złe"!

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Maks nie zaliczy Oliwii stażu na kardiologii, mimo iż stażystka będzie jedną z wyróżniających się osób na swoim roku. Przypomnijmy, że do czasu feralnego wypadku Beger faworyzował studentkę na tle innych, gdyż Oliwia ogromnie imponowała mu swoją wiedzą i umiejętnościami, jednak po ataku wszystko się zmieniło. Oczywiście, w podejściu Maksa, gdyż pod jego nieobecność stażystka pod okiem Mazura (Igor Michalski) radziła sobie doskonale i profesor mocno chwalił sobie ich współpracę. Jednak w 883 odcinku "Na dobre i na złe" to nie będzie miało żadnego wpływu na decyzję Begera, którym będzie kierować jedynie zemsta. Tym bardziej, że jego ręka wciąż nie będzie w pełni sprawna...

Mimo tego w 883 odcinku "Na dobre i na złe" Maks postanowi podjąć się operacji i wymienić zastawkę u córki znanego biznesmena. Jednak w trakcie zabiegu Beger niespodziewanie straci władzę w dłoni, co od razu dostrzeże Oliwia, która również znajdzie się na sali. Wiele wskazuje na to, że w 883 odcinku "Na dobre i na złe" stażystka przejmie operację i tym samym uratuje nie tylko pacjentkę, ale również i Maksa! Czy to sprawi, że Beger zmieni swoją decyzję i cofnie negatywną ocenę? A może wciąż pozostanie mściwym draniem? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Najnowsze