Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 856: Stażystka Oliwia kolejną ofiarą Maksa Begera! Gloria nie zdoła tego powstrzymać

2022-10-12 21:19

W 856 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 12.10.2022 o 20.55 w TVP2) Beger (Tomasz Ciachorowski) upatrzy sobie następną ofiarę! Zainteresowanie zboczonego kardiologa, który jeszcze do niedawna molestował i zastraszał pielęgniarki, wzbudzi stażystka Oliwia (Irmina Liszkowska), na którą Maks zwrócił uwagę już wcześniej, ale nie odważył się zrobić kolejnego kroku. Jednak w 856 odcinku „Na dobre i na złe” Beger odwiedzi ją wieczorem i złoży niecodzienną propozycję! Maks nie zdoła powstrzymać się nawet w szpitalu, czym zaniepokoi Glorię (Aleksandra Grabowska), która spróbuje zapobiec tragedii, ale na to będzie już za późno! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 856 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 856 odcinku „Na dobre i na złe” serce Begera rozpali stażystka Oliwia, o czym informowaliśmy już jako pierwsi. Mądra i przykładana studentka od razu wpadła Maksowi w oko, ale po całej aferze z jej koleżanką Leną (Weronika Zubowicz), która próbowała wrobić zboczonego kardiologa w molestowanie, nie zdecydował się zrobić kroku naprzód tylko uważnie się jej przyglądał, a nawet zaczął ją śledzić! Dzięki temu w 856 odcinku „Na dobre i na złe” dowie się, że Oliwia w wolnych chwilach gra w siatkówkę i uzna, że już nie może dłużej czekać. Beger wybierze się na mecz stażystki i udając wielkiego fana, uda mu się wyciągnąć ją na randkę późnym wieczorem!

W 856 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Oliwia wypatrzy na trybunach Maksa, którego widok bardzo ją zadziwi. Tym bardziej, że stażystka będzie grała w lidze amatorskiej, która nie zrzesza tak wielu kibiców jak profesjonalna, jednak Begerowi uda się wymyśleć na poczekaniu kłamstwo, którym uda się przekabacić Oliwię!

- Doktor Beger?... – zapyta zszokowana.  

- Po co tak oficjalnie? Jestem jako kibic... Świetny mecz! – uśmiechnie się Beger.  

- Nie wiedziałam, że pan się interesuje siatkówką. I to ligą amatorską… - zastanowi się.

- Ja? Jestem prawdziwym fanatykiem! – stwierdzi.

Wtedy w 856 odcinku „Na dobre i na złe” Maks wyczuje, że wkupił się w łaski studentki i postanowi wykorzystać to do końca. Beger zaproponuje Oliwi randkę, choć stażystka tak łatwo nie da się przekonać. Jednak urok Maksa sprawi, że w końcu mu ulegnie i zgodzi się z nim pójść!

- Noc jeszcze młoda... Może pójdziemy gdzieś, sam nie wiem… potańczyć? – uzna Maks.

- Nie mogę, mam dużo nauki… - stwierdzi Oliwia.

- Jestem pewien, że możesz sobie zrobić jeden wolny wieczór…- przekona ją Beger, ale ich wspólny wieczór zniszczy telefon od Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), która w trybie pilnym wezwie Maksa na konsultację do Leśnej Góry.

Następnego dnia jeszcze w 856 odcinku „Na dobre i na złe” Maks nawet nie będzie próbował ukrywać, że Oliwia nie jest mu obojętna. Beger nie powstrzyma się nawet w szpitalu, gdzie całą swoją uwagę będzie skupiał właśnie na atrakcyjnej stażystce, zupełnie zapominając o innych podopiecznych - Łukaszu (Dominik Mirecki) i Julku (Mateusz Dymdziuk). Jego zachowanie nie ujdzie uwadze Glorii, która postanowi ostrzec Oliwię przed zboczeńcem, który jeszcze do niedawna wykorzystywał swoją pozycję do molestowania i zastraszania pielęgniarek! Jednak Oliwia w 856 odcinku „Na dobre i na złe” będzie pod tak wielkim wrażeniem Maksa, że nic sobie nie zrobi ze słów Krasuckiej…

- Widzę, że cały dzień… całą dobę asystujesz doktorowi Begerowi – zacznie Gloria.  

- Tak. I bardzo się z tego powodu cieszę! To świetny specjalista... – ucieszy się Oliwia.

- Specjalista tak. Ale nie człowiek. Jesteś młoda, pełna ideałów... Sądzisz pewnie, że złapałaś pana Boga za nogi. Ale uważaj na doktora Begera. To jest raczej wilk w owczej skórze niż... – ostrzeże Krasucka, ale stażystka wejdzie jej w słowo.

- Proszę posłuchać... Ja doskonale wiem, co wszyscy w tym szpitalu mówią o doktorze Begerze... Wiem, co się działo między nim a Leną – zacznie wyjaśniać, ale tym razem to Gloria nie da jej dokończyć.

- I dlatego mi nie wierzysz? Bo Twoja koleżanka myślała, że załatwi go jednym fałszywym oskarżeniem? Uważaj, on cię wykorzysta… - uprzedzi ją.  

Na dobre i na złe. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze