Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Radwan wyleci z Leśnej Góry?! Popełni koszmarny błąd - ZDJĘCIA

2023-08-21 12:11

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach przyszłość Radwana (Mateusz Damięcki) zawiśnie na włosku! Wszystko przez to, że zaniepokojony stanem zdrowia Kubusia (Wiktor Trojan) ginekolog zaniedba swoje obowiązki w trakcie dyżuru, co będzie miało tragiczne konsekwencje! W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Krzysiek nie poda rodzącej pacjentce na czas znieczulenia, przez co kobieta złoży na niego oficjalną skargę! Czy to będzie ostateczny koniec Radwana? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Koniec Radwana w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach? Pacjentka złoży na niego oficjalną skargę

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysiek w ogóle nie będzie mógł skupić się na pracy. A to dlatego, że parametry życiowe Kubusia będą na tyle dobre, że Marcin Molenda (Filip Bobek) zdecyduje się wybudzić go ze śpiączki! Tyle tylko, że radość Aśki (Monika Kaleńska) i Krzyśka wcale nie potrwa długo, gdyż mimo iż synek odzyska przytomność, to nie będzie mówił, co jednak nie będzie miało medycznego podłoża! A psychiczne, gdyż po przebytej traumie, związanej z porwaniem przez Żanetę (Oliwia Adamowicz) i Alka (Szymon Wróblewski) chłopiec kompletnie zamknie się w sobie i nawet wizyta psychiatry (Olin Gutowski) tu nie pomoże! To wszystko sprawi, że w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zaniepokojony Radwan zacznie zaniedbywać swoje obowiązki, co niestety nie skończy się dobrze...

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach na oddział Radwana zostanie przyjęta rodząca pacjentka. Tyle tylko, że ginekolog zapomni podać jej czas znieczulenia, przez co kobieta będzie rodzić w koszmarnych bólach, gdyż potem będzie już na nie za późno. Na szczęście, pacjentka urodzi zdrowe dziecko, ale nie zamiecie zachowania Radwana pod dywan! A wręcz przeciwnie, gdyż złoży na ginekologa oficjalną skargę, przez co dalsza kariera Krzyśka w Leśnej Górze zawiśnie na włosku! Co ciekawe, nie będzie to jedyne zażalenie na leśnogórskiego lekarza, które zostanie złożone w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, gdyż podobna sytuacja spotka również Tadka (Marcin Urbanke). Tyle tylko, że na Boruckiego skargę złoży Jakubek (Marcin Zacharzewski), gdy serce młodego lekarza wygra z rozumem, dzięki czemu ostatecznie mu się upiecze, ale w sytuacji Krzyśka nic nie będzie takie pewne!

A to dlatego, że w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach nie tylko kariera Radwana w Leśnej Górze stanie pod dużym znakiem zapytania, ale także i cała przyszłość. Wszystko przez to, że Krzysiek w końcu przyzna się komisarz Bognie (Dagmara Bąk) do zabicia Alka (Szymon Wróblewski), gdy jego kochanka Żaneta (Oliwia Adamowicz) zacznie go szantażować! Czy Radwan skończy w więzieniu, a na dodatek w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej straci również pracę i nie będzie miał do czego wracać? A może w obu przypadkach los okaże się dla niego łaskawszy? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze