Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Kochanka Alka zacznie szantażować Radwana! Zdobędzie dowody zbrodni lekarza - ZDJĘCIA

2023-08-14 11:40

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Kubuś (Wiktor Trojan) dopiero co obudzi się ze śpiączki, ale w tym momencie koszmar Radwana (Mateusz Damięcki) wcale się nie skończy! I to nie tylko dlatego, że syn nie będzie mówił, ale przede wszystkim, iż dopadną go konsekwencje tego, co zrobił, aby go ocalić. W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Żaneta (Oliwia Adamowicz) wyśle Krzyśkowi przerażającą wiadomość, w której zażąda pieniędzy w zamian za milczenie w sprawie zabójstwa Alka (Szymon Wróblewski). I da Radwanowi jasno do zrozumienia, że wcale nie żartuje! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Żaneta postawi Radwanowi ultimatum w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Odkryje, że zamordował Alka

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach koszmar Radwana się nie skończy. Co prawda, uratowany Kubuś w końcu obudzi się ze śpiączki farmakologicznej, ale pod wpływem traumatycznych przeżyć przestanie mówić! Tyle tylko, że to nie będzie jedyny problem Krzyśka, gdyż za plecami będzie miał również policjantkę Bognę (Dagmara Bąk), która będzie się domyślać, że miał swój udział w zabójstwie Alka, ale przede wszystkim Żanetę! A to dlatego, że porywaczka Kubusia odkryje, iż lekarz zabił jej kochanka, przez co zostanie z niczym, gdyż nie będzie miała ani jego, ani pieniędzy. I w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej oczywiście tak tego nie zostawi i postanowi się zemścić na lekarzu, aby wyjść ze wszystkiego obronną ręką!

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach jak podaje swiatseriali.intera.pl Krzysiek odbierze przerażającego SMS-a od Żanety. Porywaczka dowie się, że to Radwan zabił jej kochanka i zażąda od niego pieniędzy za milczenie, gdyż w przeciwnym razie doniesie o wszystkim policji!

- Zabiłeś go. Zapłać albo pójdę z tym na policję - odczyta Krzysiek.

Jednak w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Żaneta na tym nie poprzestanie i da Krzyśkowi jasno do zrozumienia, że z nią nie ma żartów. Kochanka Alka dołączy do wiadomości zdjęcie martwego partnera i choć będzie ono niewyraźne, to Radwanowi wystarczy, aby zrozumiał, że cały świat właśnie zwalił mu się na głowę.

Tym bardziej, że wtedy w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Radwan zda sobie sprawę, że wszystko nie zależy już wyłącznie od niego i Aśki (Monika Kaleńska), której jako jedynej przyzna się do zabójstwa Alka, ale również nieobliczalnej Żanety. Oczywiście, Radwana będą dręczyły wyrzuty sumienia, ale Gawryło pod żadnym pozorem nie pozwoli mu się przyznać i zagra na jego uczuciach. Wówczas Radwan zgodzi się milczeć, ale w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Żaneta skomplikuje jego plany. Dlatego Krzysiek zdecyduje się spotkać z szantażystką, a przede wszystkim przystanie na jej ultimatum i zgodzi się zapłacić! Ale czy to wreszcie zakończy jego dramat? Tego przekonamy się już niebawem!

- Ok, zgadzam się - odpisze Żanecie.

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze