Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Koniec Tadka w Leśnej Górze?! Borys złoży oficjalną skargę na młodego lekarza - ZDJĘCIA

2023-08-18 14:49

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach przyszłość Tadka (Marcin Urbanke) w Leśnej Górze zawiśnie na włosku, a wszystko przez dobre serce! Borucki zauważy przed szpitalem bezdomnego, któremu zdecyduje się pomóc i to za plecami swojego przełożonego! Tyle tylko, że w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Jakubek i tak dowie się prawdy i tak się wścieknie, że złoży na młodego lekarza oficjalną skargę! Czy przez to Tadek wyleci z Leśnej Góry? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Borys zniszczy karierę Tadka w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach? Doniesie na zachowanie Boruckiego

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Tadek kolejny raz udowodni, że ma dobre serce, za które ponownie przyjdzie zapłacić ma najwyższą cenę. Tyle tylko, że teraz w grę nie wejdzie jego życie jak wtedy, gdy o mało co nie zginął na Ukrainie, gdzie wybrał się, aby ratować rannych w czasie wojny, tylko kariera! A to dlatego, że gdy Borucki zauważy przed szpitalem cierpiącego bezdomnego, to bez wahania zgodzi się mu pomóc, mimo tego, iż mężczyzna nie będzie ubezpieczony! Jednak dla Tadka zdecydowanie bardziej będzie liczyło się życie Karola, w związku z czym w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej postanowi się nim zająć w ogóle nie myśląc o konsekwencjach, które niestety i tak na niego spadną i to przez Borysa...

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Karol poskarży się lekarzowi na silny ból z powodu przepukliny międzykręgowej. Oczywiście, Tadek nie zostawi go bez pomocy i wykona mężczyźnie kosztowne badania, ale na tym nie poprzestanie, gdyż uzna, że konieczna będzie również operacja. Borucki zda sobie sprawę, że restrykcyjny Jakubek w życiu nie zgodziłby się na pomoc nieubezpieczonemu pacjentowi, dlatego postanowi przeprowadzić zabieg za jego plecami. Tyle tylko, że nie zdoła zoperować go sam, w związku z czym w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej poprosi o pomoc Julkę (Aleksandra Hamkało) i Dagmarę (Maryla Morydz). I choć anestezjolog i pielęgniarka niechętnie się zgodzą, to ordynator i tak o wszystkim się dowie!

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Borys ostro się wścieknie. Tym bardziej, że Jakubka już wcześniej zdąży wyprowadzić z równowagi pielęgniarka Majka (Katarzyna Wuczko), która spóźni się do pracy, ale na jej szczęście wstawi się za nią pacjent, dzięki czemu uniknie odpowiedzialności. Jednak w przypadku Boruckiego już tak dobrze nie będzie, gdyż chęć ratowania ludzkiego, ale nieubezpieczonego, życia okaże się dla Jakubka za słabym argumentem! Do tego stopnia, że w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Borys złoży na Tadka oficjalną skargę, przez co kariera młodego lekarza zawiśnie na włosku! Czy Borucki straci uprawnienia i wyleci ze szpitala? Wszystkich fanów Tadka z góry uspokajamy, gdyż tak się nie stanie. I nie dość, że Borucki zachowa posadę, to wciąż nieprzerwanie będzie pracował w Leśnej Górze!

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze