Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Olena wkupi się w łaski dziadka Michała! Połączy ich wyjątkowa więź – ZDJĘCIA

2023-06-29 11:36

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olena (Tetiana Malkova) i Michał (Mateusz Janicki) będą razem i powrót Artioma (Michaił Pszeniczny) z wojny niczego tu nie zmieni! Wybór Ukrainki ogromnie ucieszy Cezarego (Daniel Olbrychski), szczególnie, że nowa wybranka wnuka już wcześniej przypadła mu do gustu, a teraz tylko dodatkowo zyska. Do tego stopnia, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Olenę i Cezarego połączy wyjątkowa więź, której Michał z dumą będzie się przyglądał! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Radość Cezarego po wyborze Oleny w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Będą naprawdę blisko

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olena i Michał będą razem i już nikt ani nic tego nie zmieni. Z decyzją zakochanych będą musieli pogodzić się Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), dawna ukochana Wilczewskiego, która teraz będzie musiała patrzeć jak układa sobie życie z inną kobietą, a także Artiom. Zdradzamy, że Ukrainiec dotrzyma słowa i faktycznie wróci jak tylko dowie się, że była narzeczona wylądowała w szpitalu. Tyle tylko, że jego powrót nie wpłynie na postawę Kosenko. Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie wszyscy będą się z tego powodu smucili! A już na pewno nie dziadek Wilczewskiego, któremu jego nowa wybranka od razu wpadła w oko! Do tego stopnia, że sam zaczął namawiać wnuka do zaręczyn, które stały się faktem!

Wybór Oleny w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach ogromnie ucieszy Cezarego. Szczególnie, że już przy pierwszym spotkaniu Ukrainka urzekła seniora nie tylko swoją urodą, ale również dobrocią i miłością do koni, a teraz zyska w jego oczach jeszcze więcej. I tak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wspólnie z Wilczewskim stanie się częstszym gościem w posiadłości Cezarego. Jednak te wizyty będą szczególnie ważne również i dla niej, co zdradziła Tetiana Malkova na swojej relacji na Instagramie. Na krótkim filmiku z planu widzimy jak Olena aż rozpływa się, gdy Cezary demonstruje jej kolejną swoją pasję i tym razem to on kradnie jej serce swoją przepiękną grą na fortepianie.

- Kiedy pan Daniel jest na planie, zawsze czujemy miłość i podziw 🥰 - skomentowała wspólne nagranie Tetiana Malkova.

Zatem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olenę i Cezarego połączy szczególna więź, której Michał jedynie będzie przyglądał się z boku. Ale w głębi serca ogromnie będzie cieszył się z tak dobrych relacji swojej narzeczonej z dziadkiem, którzy od teraz będą współdzielić nie tylko miłość do koni, ale również muzyki. A to wszystko sprawi, że Kosenko w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej będzie miała po swojej stronie bardzo ważnego sojusznika!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze