Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Koszmarny wypadek Oleny! Szczęście Michała z narzeczoną nie potrwa długo – ZDJĘCIA

2023-06-13 12:03

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach szczęście Oleny (Tetiana Malkova) i Michała (Mateusz Janicki) szybko się skończy. Co prawda, Artiom (Michaił Pszeniczny) wróci na Ukrainę, dzięki czemu dawny narzeczony Kosenko już nie stanie na ich drodze, ale wtedy wydarzy się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Olena ulegnie wypadkowi i ponownie wyląduje w Leśnej Górze jako pacjentka a Michał rozpocznie dramatyczną walkę o życie ukochanej. Czy uda mu się ją uratować? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Olena wyląduje w szpitalu w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Michał będzie walczył o życie narzeczonej

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olena i Michał zbyt długo nie zaznają szczęścia. Co prawda, Artiom wyjedzie z matką na Ukrainę, gdy po odzyskaniu przez niego pamięci Kosenko i tak wybierze Wilczewskiego, ale i tak zapowie dawnej narzeczonej, że wróci. Mimo wszystko, Ukrainiec odejdzie w zgodzie, bo choć rzuci się na Michała z pięściami za odebranie ukochanej, to na pożegnanie wpadnie mu w ramiona w podziękowaniu za uratowanie Kristiny (Tetiana Proskurina). I dlatego właśnie to nie on stanie na ich drodze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej tylko coś, czego żadne z nich nie mogło przewidzieć...

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olena będzie miała wypadek! Jak widzimy na relacji serialu na Instagramie ukochana Michała ponownie wyląduje w Leśnej Górze jako pacjentka. Przypomnijmy, że już raz lekarze musieli walczyć o życie Kosenko, gdy została postrzelona na Ukrainie, w czasie transportu rannego Tadka (Marcin Urbanke) z powrotem do Polski. Wówczas w ranę Oleny wdało się zakażenie, ale na szczęście Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) udało się uratować nie tylko życie nowej narzeczonej Michała, ale również jej rękę. Ale czy podobnie będzie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej? Na pewno jedno się nie zmieni!

Na krótkim nagraniu z planu "Na dobre i na złe" widzimy jak pielęgniarki przewożą Kosenko, a przy jej łóżku czuwa Wilczewski. Dokładnie tak samo jak po wcześniejszym postrzeleniu ukochanej. Oczywiście, w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Michał również nie odstąpi ukochanej na krok, czego dowodem jest to, że to on trzyma w ręku jej kroplówkę. Co tym razem stanie się Olenie? Czy Kosenko ponownie wyjdzie z tego cało? Wiele wskazuje na to, że tak, gdyż Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła ostatnio, że Hania i Michał nie będą razem, a Sikorka ponownie będzie musiała patrzeć na byłego narzeczonego z inną! Ale czy tak rzeczywiście się stanie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze