Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 856: Olena umrze po postrzale?! Michał zdąży wyznać jej swoje uczucia

2022-10-12 21:19

W 856 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 12.10.2022 o 20.55 w TVP2) Olena (Tetiana Malkova) i Michał (Mateusz Janicki) w końcu dotrą do ledwo żywego Tadka (Marcin Urbanke). Stan Boruckiego będzie na tyle poważny, że lekarze zdecydują operować się na miejscu i to jeszcze w czasie nalotu. Dramatyczne wydarzenia w 856 odcinku „Na dobre i na złe” bardzo zbliżą do siebie Olenę i Michała, do tego stopnia, że jeszcze na Ukrainie zdążą paść ważne słowa. Chwilę później lekarze już znajdą się w pułapce Rosjan, którzy ostrzelają karetkę i ciężko zranią Kosenko! Olena zaleje się krwią i opadnie na Michała. Czy Kosenko przeżyje postrzał?

"Na dobre i na złe" odcinek 856 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 856 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał ciągle będą w podróży na Ukrainę, dokąd wybrali się, aby przywieźć ciężko rannego Tadka, który ucierpiał w wyniku wybuchu. Stan Boruckiego będzie pogarszał się z każdą minutą, a na domiar złego karetka napotka na trudności. Początkowo nie będzie chciało przepuścić jej ukraińskie wojsko, gdyż uzna, że jest to zbyt niebezpieczne, a gdy lekarze dostaną w końcu pozwolenie i zyskają nowego kierowcę Wowę (Dymyto Malkov) zepsuje im się samochód. Mimo przeciwności losu w 856 odcinku „Na dobre i na złe” lekarzom uda się dotrzeć od ledwo żywego Tadka, u którego rozwinie się już sepsa. Michał i Olena nie będą mieli innego wyboru i będą musieli operować Tadka na miejscu, gdyż w przeciwnym razie nie przeżyje transportu…

W 856 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał wykonają operację Tadka w polowych i szalenie niebezpiecznych warunkach, gdyż w trakcie zabiegu nastąpi nalot i zabraknie prądu. Na szczęście, wszystko potoczy się po ich myśli, ale dramatyczne wydarzenia odcisną na nich ogromne piętno i zbliżą ich do siebie jak nigdy! Wilczewski i Kosenko będą mieli się ku sobie, a ich usta już prawie się spotkają, ale miłe chwile przerwie telefon od Cezarego (Daniel Olbrychski), dziadka Michała. Jednak w 856 odcinku „Na dobre i na złe” nie wszystko będzie stracone, gdyż w czasie powrotu do Leśnej Góry Michał i Olena będą w siebie wpatrzeni jak w obrazek, a Wilczewski zada jej osobiste pytanie, licząc na jedyną słuszną odpowiedź!

- Co zrobisz jak cały ten koszmar się skończy? Zostaniesz w Polsce? – zapyta z nadzieją Michał.

- Nie wiem, a co? Chciałbyś żebym została? – odpowie pytaniem na pytanie, ale w odpowiedzi dostanie tylko szeroki uśmiech Wilczewskiego, gdyż ich rozmowę przerwie Wowa.

Wtedy w 856 odcinku „Na dobre i na złe” okaże się, że leśna droga, którą lekarze jechali wcześniej po Tadka została zaminowana, a Rosjanie zastawili na nich pułapkę i jadą tuż za nimi!

- Co jest? – zapyta Michał.

- Droga zaminowana, wszystko zaminowane – przyzna.

- Musimy się cofnąć – stwierdzi Wilczewski.

- Mamy towarzystwo. To pułapka, są za nami. Boże, pomóż – pomodli się.

Wówczas w 856 odcinku „Na dobre i na złe” Wowa nie będzie miał innego wyboru i zdecyduje się objechać miny slalomem, co na szczęście mu się uda, ale wzbudzi gniew przeciwników. Rosjanie zaczną strzelać w kierunku karetki i pech sprawi, że trafią akurat w ramię Oleny, która natychmiast zaleje się krwią, straci przytomność i opadnie na Michała. Czy Olena umrze po postrzale? Zdradzamy, że w 857 odcinku „Na dobre i na złe” lekarze wrócą do Leśnej Góry, ale Kosenko ukryje przed Wilczewskim swój stan zdrowia i nie poinformuje go, że w ranę wdało jej się zakażenie! Lekarka zemdleje w szpitalu, gdzie jej stan ulegnie pogorszeniu…

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany