Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 870: Olena oczaruje dziadka Michała! Cezary zdecyduje się na zaskakujący krok - ZDJĘCIA

2023-01-25 20:50

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 25.01.2023 o 20.55 w TVP2) Michał (Mateusz Janicki) postanowi dać Olenie (Tetiana Malkova) trochę oddechu i zabierze ją na wycieczkę za miasto do Cezarego (Daniel Olbrychski). Wilczewski postanowi w końcu osobiście przedstawić swoją wybrankę dziadkowi. W 870 odcinku „Na dobre i na złe” piękna Ukrainka od razu przypadnie seniorowi do gustu, szczególnie, że tak jak on ogromnie będzie kochać konie. Wówczas Cezary nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to idealna kandydatka na żonę dla Michała i zacznie namawiać wnuka na oświadczyny! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 870 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Olena wciąż będzie żyła wydarzeniami na Ukrainie. Kosenko będzie miała ogromne wyrzuty sumienia, że sama jest bezpieczna w Polsce, w czasie gdy inni oddają życie za jej kraj. Ukrainka ciągle będzie śledziła relacje na żywo z linii frontu, co zacznie martwić Michała, który postanowi ją od tego choć na chwilę odciągnąć. W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Wilczewski postanowi zabrać swoją ukochaną na spontaniczną wycieczkę za miasto do posiadłości swojego dziadka Cezarego. Tym bardziej, że Michał będzie doskonale wiedział, że Olena jest wielką miłośniczką koni, dzięki czemu z pewnością szybko złapią z seniorem wspólny język i wcale się nie pomyli!

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Olena od razu wpadnie Cezaremu w oko! Ukrainka już na wstępie zachwyci seniora swoją urodą, a także dobrocią i miłością do koni, w związku z czym od razu upatrzy w niej idealną kandydatkę na żonę dla Michała! Tym bardziej, że na własne oczy przekona się, że wnuk jest szalenie zakochany w Kosenko, dlatego na początku po cichu zacznie przekonywać go do ożenku!

- Piękna kobieta i piękny koń. Nic lepszego Panu Bogu nie wyszło - zacznie wychwalać Olenę.

- Dziadku, proszę cię - wtrąci Michał.

- Aj Michał, a co jest złego w zachwycie? - zapyta dziadek.

- Kobiety nie po to rodzą się, aby podobać się facetom - pouczy go.

- A moim zdaniem właśnie po to, aby się nimi zachwycać i opiekować - stwierdzi senior, czym w 870 odcinku „Na dobre i na złe” wywoła ogromny uśmiech na twarzy wdzięcznej Kosenko.

Oczywiście, Michał w 870 odcinku „Na dobre i na złe” nie zrozumie aluzji dziadka, dlatego Cezary postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Senior wykorzysta moment, gdy przez chwilę będą z wnukiem w kuchni sam na sam i dosadnie zacznie przekonywać wnuka, że powinien oświadczyć się Olenie! Oczywiście, Wilczewski zacznie tłumaczyć dziadkowi, że jeszcze za krótko się znają na tak poważne kroki, jednak Cezary da mu jasno do zrozumienia, że nie ma na co czekać i sam już zdążył się o tym przekonać!

- Dlaczego jej nie zatrzymujesz? - spyta zdenerwowany Cezary.

- Ale dziadku zatrzymuje. Olena dobrze wie, że chce, aby została - wyjaśni mu.

- Dlaczego się nie oświadczysz? - zasugeruje mu.

- Jesteśmy ze sobą dopiero parę miesięcy - uzna Wilczewski.

- Szczęście trzeba brać tu i teraz. Byłeś na wojnie, to widziałeś, jakie to jest wszystko kruche... Życia nie możesz odkładać na potem! A jakby co, to pierścionek po matce jest w komodzie, pokazywałem ci. Tylko ten z brylantem, żebyś nie pomylił i nie dał tego srebrnego z bursztynem! - powie stanowczo, przez co Michał w 870 odcinku „Na dobre i na złe” w końcu postanowi pójść za jego radą i oświadczyć się Olenie!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze