Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Olena w szpitalu! Artiom będzie przy ukochanej, ale Michał nie odpuści - ZDJĘCIA

2023-06-15 14:59

Olena (Tetiana Malkova) wyląduje w szpitalu w nowym sezonie "Na dobre i na złe" jako pacjentka, a przy łóżku znajdzie się jej były narzeczony Artiom (Michaił Pszeniczny). Wilczewski (Mateusz Janicki) absolutnie nie odpuści, więc przy szpitalnym łóżku kobiety będą czuwać obaj panowie. Artiom wróci z Ukrainy, bo przecież obiecał Kosenko, że niebawem przyjedzie do Polski. Obietnicy w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" dotrzyma, ale Michał nie spuści z oczu Oleny. Chora Kosenko będzie miała najlepszą opiekę.

Olena jako pacjentka w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" 

Olena trafi do szpitala w Leśnej Górze, ale tym razem jako pacjentka! Co ciekawe, kobieta wcale nie będzie osamotniona, a wręcz na o braku towarzystwa nie może być mowy, bo przy łóżku szpitalnym Kosenko znajdzie się Michał, ale też Artiom. Skąd Ukrainiec znów pojawi się w Polsce? Przecież jeszcze w poprzednim sezonie "Na dobre i na złe" wyjechał wraz z matką Kristiną (Tetiana Proskurina)... Otóż Artiom złożył Olenie obietnicę, że do niej wróci, a mimo iż spoliczkował Michała na pożegnanie, jemu koniec końców też podziękował za wszystko i dopiero potem opuścił Polskę. 

Jak widać na najnowszych nagraniach z Instagrama, Artiom będzie czuwał przy szpitalnym łóżku byłej narzeczonej. Obietnicy dotrzyma, bo skoro powiedział Olenie, że wróci, tak faktycznie się stanie. Obok niego nie zabraknie zmartwionego losem ukochanej Wilczewskiego. Chociaż nagrania z planu "Na dobre i na złe" wskazują na to, że panuje tam koleżeńska, radosna atmosfera, w serialu choroba Oleny wcale nie będzie śmieszna. 

Co będzie dolegało Kosenko w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2023? Szczegóły wypadku Ukrainki nie są jeszcze znane, ale skoro wyląduje w Leśnej Górze, sprawa wydaje się poważna. Do tego nie zapowiada się, że Artiom zniknie z jej życia i chociaż teoretycznie rozumie, że była narzeczona wybrała Michała, w praktyce nie wiadomo, czy czasem nie będzie chciał zawalczyć o serce Oleny. Michał postanowi trzymać rękę na pulsie, a w dochodzeniu lekarki do zdrowia pomogą chirurg Borys (Marcin Zacharzewski) i ginekolog Homolka (Matej Matejka)... Może oni uratują Olenę, by dalej mogła pomagać innym pacjentom w Leśnej Górze. 

Na dobre i na złe. Olena i Michał w dziwnym trójkącie z Artiomem. Kogo wybierze Kosenko?
Najnowsze