Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Dramatyczny powrót Artioma! Były narzeczony Oleny dotrzyma słowa - ZDJĘCIA

2023-06-15 10:22

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Artiom (Michaił Pszeniczny) spełni obietnicę daną Olenie (Tetiana Malkova) i do niej wróci! Szczególnie, że dawny narzeczony Kosenko dowie się, że ukochana wylądowała w szpitalu jako pacjentka i teraz to ona wymaga opieki i potrzebuje pomocy. Co prawda, w nowym sezonie "Na dobre i na ze" po przerwie wakacyjnej Olena będzie miała obok siebie Michała (Mateusz Janicki), ale tym razem Artiom nie będzie mógł przejść obok tego obojętnie. A zwłaszcza po tym, co zrobiła dla niego Kosenko! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Artiom wróci w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Nie zostawi Oleny w chorobie

To już pewne, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Artiom wróci i w ten sposób dotrzyma słowa, jakie dał Olenie tuż przed swoim powrotem na Ukrainę. Przypomnijmy, że dawny narzeczony Kosenko postanowił wrócić na teren wojny ze swoją matką tuż po tym, jak Olena i Michał uratowali jej życie po koszmarnym wypadku. Wówczas Artiom najpierw spoliczkował swojego rywala za odebranie ukochanej, a następnie przytulił się do niego i podziękował za uratowanie Kristiny (Tetiana Proskurina). Ukrainiec odszedł w zgodzie, gdyż wiedział, że nie może wpływać na wybór Oleny, która nawet po odzyskaniu pamięci przez byłego narzeczonego i tak postawiła na Wilczewskiego. Mimo wszystko otwarcie zapowiedział Kosenko, iż wróci, co w nowym sezonie "Na dobre i na ze" po przerwie wakacyjnej faktycznie uczyni za sprawą dramatycznych wydarzeń!

W nowym sezonie "Na dobre i na ze" po wakacjach Olena ponownie wyląduje w Leśnej Górze jako pacjentka. Przypomnijmy, że już raz lekarze walczyli o życie Kosenko, gdy została postrzelona na Ukrainie w czasie transportu rannego Tadka (Marcin Urbanke) do Polski. Wówczas Olena ukryła swój stan przed Michałem, przez co w ranę wdało się zakażenie, ale na szczęście zarówno jej życie, jak i rękę udało się uratować Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jednak tym razem sprawa będzie poważniejsza, gdyż Kosenko jak widzimy na Instagramach gwiazd uwielbianego serialu medycznego TVP2 w nowym sezonie "Na dobre i na ze" po przerwie wakacyjnej przewinie się przez szereg lekarzy! Na początku opiekę nad narzeczona będzie sprawował Michał wraz z pielęgniarkami, a następnie przejdzie ona przez ręce chirurga Borysa (Marcin Zacharzewski) i ginekologa Homolki (Matej Matejka)...

Oczywiście, Artiom w nowym sezonie "Na dobre i na ze" po wakacjach dowie się, że Olena trafiła do szpitala i od razu rzuci wszystko i przyjdzie! Były narzeczony Kosenko zostawi Kristinę samą na Ukrainie i zjawi się w Polsce, aby wesprzeć i pomóc dawną kochankę dokładnie tak samo jak ona zajęła się nim, gdy wylądował w Leśnej Górze. Wówczas Olena zadbała nie tylko o jego zdrowie i jego porozumienie z lekarzami, ale również pomogła mu załatwić wszystkie formalności, aby mógł zostać w Polsce i legalnie pracować. Artiom miał do spłacenia ogromny dług wobec Oleny i w nowym sezonie "Na dobre i na ze" po przerwie wakacyjnej nadarzy się okazja, aby go zniwelować. Dawny ukochany Kosenko pojawi się w Leśnej Góry i nie odstąpi jej łóżka na krok zupełnie tak samo jak Michał. Ale w tym momencie dla obu będzie liczyło się tylko jedno, aby Olena doszła do siebie i było z nią wszystko dobrze!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze