Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Bart odzyska sprawność po udarze! Wróci do pracy w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

2023-06-27 10:50

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Bart (Piotr Głowacki) wróci do zdrowia! Artur odzyska pełną sprawność po przebytym udarze i w końcu przestanie stanowić niebezpieczeństwo dla siebie i bliskich. Co więcej, w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Artur ponownie pojawi się w Leśnej Górze, ale tym razem jako lekarz i znów będzie leczył pacjentów! Tyle tylko, że już teraz będzie wszystkiego w pełni świadomy i normalnie będzie można go zrozumieć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Bart wróci do pełni zdrowia po udarze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Znów będzie leczył

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Artur odzyska pełną sprawność po przebytym udarze! Przypomnijmy, że początkowo po wybudzeniu u Barta wystąpiły poważne problemy neurologiczne i nie pomogła nawet operacja zmiany zapalnej tętnicy szyjnej, która najprawdopodobniej doprowadziła do tragedii. Mąż Julki (Aleksandra Hamkało) początkowo nie mówił, a gdy w końcu zaczął, to praktycznie nikt nie mógł go zrozumieć. A gdy wydawało się, że już powoli wraca do zdrowia i odzyskuje świadomość tuż po tym jak poprawnie zdiagnozował nie tylko starszego pacjenta, ale również i siebie, to szybko okazało się, że to przedwczesna radość. Co prawda, Bart wyszedł do domu, ale doprowadził do poważnego wypadku Tymka (Oliwier Grzegorzewski), po którym matka (Elżbieta Jodłowska) i Burka wysłały go do psychiatry. I ta wizyta w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej przyniesie rezultaty!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Bart popracuje nad swoją manią, którą zdiagnozuje u niego psychiatra (Mariusz Krzemiński). Regularne spotkania z terapeutą i zalecane leki przyniosą oczekiwane rezultaty, gdyż Artur zniweluje kolejne skutki udaru i wróci do zdrowia. A jego stan będzie na tyle dobry, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej neurochirurg w końcu pojawi się w Leśnej Górze, ale już nie jako pacjent tylko lekarz, czym pochwalił się sam Piotr Głowacki w krótkim filmiku na swoim Instagramie. Na nagraniu widzimy jak Bart uczestniczy w konsultacji jednego z pacjentów Borysa (Marcin Zacharzewski) i swojego podpieczonego Tadka (Marcin Urbanke). A co najważniejsze, jest w pełni sprawy po przebytym udarze!

Zatem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Artur w końcu wróci do zdrowia, a Tymek odzyska ukochanego ojca, który wreszcie będzie taki, jak wcześniej. Z powrotu męża ogromnie ucieszy się również Julka, jak również matka Lilka, którego choroba ostatecznie pogodzi synową i teściową. Ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej szczęśliwych będzie więcej, gdyż i w Leśnej Górze stęsknią się za wybitnym neurochirurgiem, którego nawet profesor Adam Markiewicz (Marcin Troński) nie będzie w stanie zastąpić! I po powrocie Artura już wcale nie będzie musiał!

Drugi Żebrowski w obsadzie Na dobre i na złe! Wiemy kogo zagra młody aktor
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze