Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Radwan nie odzyska syna Kubusia w nowym sezonie! Powie Blance, że jest ojcem dziecka Hany?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Radwan nie odzyska syna Kubusia w nowym sezonie! Powie Blance, że jest ojcem dziecka Hany?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Radwan nie odzyska syna Kubusia w nowym sezonie! Powie Blance, że jest ojcem dziecka Hany?

2021-06-02 22:37

Nowy sezon "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 wyjaśni czy Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) ujawni, że jest biologicznym ojcem Kubusia, syna zmarłej Hany Goldberg (Kamilla Baar-Kochańska) i Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Decyzja Radwana, by poświęcić miłość do Blanki (Pola Gonciarz) dla dziecka pociągnie za sobą przełomowe wydarzenia w życiu ginekologa z Leśnej Góry! Kubuś, który teraz ma 6 lat zostanie z Gawryłą w Izraelu, a Krzysztof w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" we wrześniu wróci do Leśnej Góry! Przyzna się Blance, że przez laty miał romans z Haną, która urodziła jego dziecko, ale zrezygnował z syna, bo Piotr zwyczajnie mu go zabrał? Poznajcie szczegóły!

Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Radwan i Blanka będą razem?

W "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej miłość Radwana i Blanki zostanie wystawiona na ciężką próbę z powodu jego dziecka? Ze względu na syna Kubusia już w finale sezonu "Na dobre i na złe" w 813 odcinku Krzysztof pożegnał się z Blanką. Bardzo chciał z nią być, ale nie mógł zapomnieć o Kubie. Wreszcie postanowił wyjechać z Leśnej Góry do Izraela, by walczyć o dziecko z Piotrem Gawryło. Przypomnijmy, że trzy lata temu w "Na dobre i na złe" mąż Hany wywiózł Kubusia z Polski, bo bał się, że Krzysztof mu go zabierze. Nieco wcześniej Gawryło znalazł list zmarłej ukochanej do syna, w którym Hana napisała kto jest prawdziwym ojcem Kubusia. Wyjaśniła też dlaczego tak długo oszukiwała Piotra.

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Dopiero w nowym sezonie "Na dobre i na złe" nastąpi ciąg dalszy historii Radwana związanej z jego bolesną przeszłością, ze zdradą Hany, która wdała się w romans z Krzysztofem, bo jej małżeństwo przechodziło kryzys. Wtedy w "Na dobre i na złe" Radwan wykorzystał Hanę do zemsty na Piotrze, którego obwiniał za śmierć swojej żony Zosi. Ale naprawdę zakochał się w Hanie, która jednak wybrała Gawryłę. Latem 2015 roku w "Na dobre i na złe" Hana i Piotr wyjechali razem do Izraela, a niedługo potem już w Hajfie urodził się Kubuś.

Ich rodzinne szczęście nie trwało jednak długo - Hana zginęła w wypadku 652 odcinku "Na dobre i na złe", wyemitowanym w listopadzie 2016 roku. Tym samym Kamilla Baar-Kochańska ostatecznie odeszła z serialu.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

Sprawdź też: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

Wątek Hany i Kubusia w "Na dobre i na złe" wrócił kiedy Radwan był blisko śmierci. Wtedy zrozumiał jak ważny jest dla niego syn, jak bardzo chce być ojcem Kuby. Dlatego w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" wyjechał do Izraela, zostawił Blankę nie wyjawiając jej całej prawdy o swojej przeszłości. Krzysztof liczył na to, że uda mu się odzyskać Kubę, że dogada się z Gawryłą i syn Hany wreszcie dowie się kto jest jego biologicznym ojcem.

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Radwan wróci do Leśnej Góry i do Blanki bez 6-letniego dziecka. Być może zdobędzie się na odwagę i przyzna się ukochanej, że jest ojcem, ale Kubusia wychowuje inny mężczyzna. Aż do tego momentu jedyną osobą, która wie, że Radwan ma syna będzie jego przyjaciel, Vaszek Homolka (Matej Matejka).

Na dobre i na złe, odcinek 656: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) - list Hany do synka Kubusia

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 656: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) - list Hany do synka Kubusia
Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 813. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Najnowsze