Na dobre i na złe. Hana Goldberg zginie w wypadku! Piotr Gawryło załamany po śmierci żony

2016-11-27 16:31

Śmierć Hany (Kamilla Baar) w "Na dobre i na złe" będzie szokiem dla Piotra (Marek Bukowski). Ukochana, która miała wrócić do Polski zginie w czasie podróży z Izraela! Gawryło dowie się o wszystkim od zapłakanego Przemka (Marcin Rogacewicz), który o śmierci siostry dowie się z wiadomości. Co dokładnie wydarzy się w 652 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kamilla Baar już dawno odeszła z serialu "Na dobre i na złe", ale producenci nie pozbywali się Hany. Ciężarna pani doktor wyjechała z mężem do Izraela. Tam urodził im się syn, ale Garwyło postanowił wrócić do Polski, bo dostał propozycję pracy w prywatnej klinice w Otwocku.

Zobacz: Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Katarzyna jest alkoholiczką

W 652 odcinku "Na dobre i na złe" Hana miała przyjechać do męża, ale ich spotkanie już nigdy nie dojdzie do skutku. Lekarz stawi się na lotnisku, żeby przywitać ukochaną, ale się jej nie doczeka - To byli wszyscy z Tel Awiwu? - zapyta, gdy minie go ostatni pasażer.

Piotr wyrzuci do śmietnika bukiet kwiatów, który kupił dla ukochanej i wściekły wróci do domu. W hotelu rezydentów spotka zapłakanego Przemka i wtedy wszystko stanie się jasne - Był wypadek... Hana... Ona nie życie - powie zrozpaczony Zapała.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

W "Na dobre i na złe" Piotr będzie załamany, a jego życie nagle straci sens! Jak umarła Hana, czy razem z nią zginął też ich syn? Na te pytania poznamy odpowiedzi dopiero w premierowych odcinkach kultowego serialu TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze