Netflix

"Śmiertelne pożądanie" -thriller i erotyk w jednym. Nowy serial podbija Netflix. Co wiemy o produkcji z RPA?

"Śmiertelne pożądanie" to serial, który niedawno zadebiutował na platformie Netflix i szybko znalazł się na liście najchętniej oglądanych produkcji. Połączenie thrillera z erotykiem przypadło do gustu fanom nie tylko w Polsce, ale także w kilkudziesięciu innych krajach na świecie. Co wiemy o serialu?

Spis treści

  1. "Śmiertelne pożądanie"- erotyczny thriller hitem na Netflix
  2. O czym jest "Śmiertelne pożądanie"?
  3. Główna aktorka serialu "Śmiertelne pożądanie"
  4. Kiedy druga część sezonu "Śmiertelnego pożądania"? 

"Śmiertelne pożądanie"- erotyczny thriller hitem na Netflix

Netfliks zaserwował swoim subskrybentom w pierwszych dniach lipca nowy serial "Śmiertelne pożądanie". Produkcja jest określana przez jej twórców mianem thrillera, jednak ci, którzy obejrzeli choć tylko jeden odcinek, nie mają wątpliwości, że jest ona także erotykiem. "Śmiertelne pożądanie" obfituje w pikantne sceny, a cała fabuł opiera się na romansie, który przyniósł tragiczne skutki. 

Po pierwszych dniach po debiucie na Netfliksie, serial znalazł się na szczycie TOP10 nie tylko w Polsce, ale także w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie. Choć produkcja nie miała wielkiej reklamy i nie była głośno zapowiadała, zaliczyła świetny start i cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Czytaj także: Izabella Scorupco gwiazdą serialu Netfliksa. Jak dziś wygląda gwiazda?

O czym jest "Śmiertelne pożądanie"?

Serial jest połączeniem płomiennego romansu i zbrodni. Główną bohaterką jest Nandi, która pracuje jako wykładowca na uniwersytecie. Kobieta, wraz ze swoją przyjaciółką Brendą, wyjeżdża na weekend. A w związku z tym, że ma problemy w małżeństwie, wdaje się w romans z dużo młodszym mężczyzną. Wkrótce okazuje się, że jej przyjaciółka zostaje znaleziona martwa. Czy popełniła samobójstwo? Kto może mieć związek z jej śmiercią? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach " Śmiertelnego pożądania". 

Zamężna kobieta przeżywa falę namiętności podczas pamiętnego weekendu poza domem — lecz jego tragiczny koniec budzi w niej wątpliwości co do swoich najbliższych - czytamy w opisie serialu. 

Serial to produkcja amerykańsko-RPA. Zdjęcia do "Śmiertelnego pożądania" kręcono w Kapsztadzie, a w jego obsadzie znaleźli się południowoafrykańscy aktorzy:

  • Kgomotso Christopher w roli Nandi, 
  • Lunathi Mampofu w roli Brendy,
  • Prince Grootboom w roli Jacoba, 
  • Thapelo Mokoena w roli Leonarda. 

Główna aktorka serialu "Śmiertelne pożądanie"

Kgomotso Christopher, która wciela się w rolę Nandi to 44-letnia aktorka, któr po ukończeniu studiów na uniwersytecie w Kapsztadzie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a następnie Wielkiej Brytanii. Poza pracą w filmach i serialach, gra także w teatrze. 

Kiedy druga część sezonu "Śmiertelnego pożądania"? 

Aktualnie streamingowy gigant udostępnił swoim widzom siedem pierwszych odcinków pierwszego sezonu serialu. Ten liczy jednak 14 odcinków, co oznacza, że druga część pojawi się na Netflix już niebawem, a dokładniej - w ostatnim tygodniu lipca. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze