VOD

Drugi sezon serialu "Krawiec" na Netfliksie zbliża się wielkimi krokami. Turecki hit trafi na platformę już za kilka dni! Zobacz zdjęcia

Turecki serial "Krawiec", który zadebiutował na Netfliksie w maju 2023 roku, stał się hitem na całym świecie. Jego fani nie będą na szczęście musieli długo czekać na kolejne odcinki. Datę premiery 2. sezonu "Krawca" zbliża się wielkimi krokami. To już za kilka dni!

Spis treści

  1. "Krawiec" - turecki hit na platformie Netflix 
  2. "Krawiec". O czym jest turecki serial? 
  3. Kiedy premiera 2. sezonu serialu "Krawiec"? 

"Krawiec" - turecki hit na platformie Netflix 

Tureckie seriale podbijają serca fanów na całym świecie. Widzowie oglądają je już nie tylko w telewizji, ale także przez Internet oraz na platformach streamingowych. Jednym z ostatnich tureckich hitów na Netfliksie stał się serial "Krawiec", który zadebiutował tam w maju 2023 roku. 

Produkcja szybko znalazła się w TOP 10 seriali nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach na całym świecie. Widzowie szybko zaczęli dopytywać Netflix, czy pojawi się drugi sezon "Krawca". Jak się okazało, kolejne odcinki pojawią się na platformie i to już za kilka dni! 

"Krawiec". O czym jest turecki serial? 

"Krawiec" to opowieść o chłopaku, który zaczyna szyć suknię ślubną dla przyszłej żony swojego najlepszego przyjaciela. 

„Krawiec” to historia Peyamiego, młodego i sławnego krawca, który odziedziczył po dziadku nie tylko talent, ale także dochodowy biznes. Po śmierci dziadka Peyami zabiera ze sobą do Stambułu swój największy sekret, gdzie musi opiekować się nim, tak aby nikt nie odkrył prawdy. W życiu Peyamiego i Mustafy pojawia się uciekająca od toksycznego związku z Dimitrim Esvet - czytamy w oficjalnym pisie produkcji na platformie "Netflix". 

Kiedy premiera 2. sezonu serialu "Krawiec"? 

Fani serialu "Krawiec" ucieszyli się na wieści, że druga jego część zadebiutuje na platformie jeszcze tego lata. Na szczęście nie musieli oni długo czekać na kolejne odcinki popularnej tureckiej produkcji. 

2. sezon serialu "Krawiec" zadebiutuje na Netfliksie już w piątek, 28 lipca 2023 roku. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze