VOD

Co pojawi się na platformie Netflix w sierpniu? Kontynuacje seriali i filmowe nowości. Co oglądać?

Netfliks podzielił się z widzami listą premier na sierpień 2023 r. Jakie tytuły zadebiutują w bibliotece streamingowego giganta w ostatnim wakacyjnym miesiącu? Pojawi się kilka kontynuacji i całkiem nowe produkcje. Sprawdź, co oglądać na Netfliksie w sierpniu.

Spis treści

  1. Jakie nowości pojawią się na Netflix w sierpniu 2023 roku? 
  2. "Misja Stone" - gorąca premiera Netflixa 
  3. Trzecia część filmu z Adrianną Chlebicką i Mateuszem Banasiukiem
  4. Zobacz więcej sierpniowych premier na Netflix 

Jakie nowości pojawią się na Netflix w sierpniu 2023 roku? 

Jakie nowości zadebiutują w sierpniu 2023 roku na platformie streamingowej Netflix? Gigant podzielił się z fanami pełna listą filmów i seriali, które pojawią się w bibliotece w ostatnim wakacyjnym miesiącu. Są wśród nich zarówno całkowite nowości jak i kontynuacje. Co oglądać na Netfliksie w sierpniu 2023 roku? Sprawdziliśmy to! 

"Misja Stone" - gorąca premiera Netflixa 

Fani thrillerów będą mieli w sierpniu kolejny powód do radości. Na platformie zadebiutuje "film Misja Stone", w którego główne role wciela się odtwórczyni Wonder Woman Gal Gadot oraz znany z hitu 50 twarzy Greaya Jamie Dornan. 

"Misja Stone" opowiada o agentce pracującej dla tajnej organizacji dbającej o utrzymanie pokoju na świecie. Kobieta próbuje powstrzymać hakerkę przed wykradnięciem cennej i niebezpiecznej broni.

Premiera filmu "Misja Stone" na Netflix 11 sierpnia 2023 roku. 

Trzecia część filmu z Adrianną Chlebicką i Mateuszem Banasiukiem

Wśród sierpniowych nowości na Netflix pojawią się także polskie akcenty. Jednym z nich będzie film "Miłości do kwadratu bez granic" z Adrianną Chlebicką, Mateuszem Banasiukiem, Agnieszką Żulewską oraz Tomaszem Karolakiem. 

W trzeciej części filmu Monika i Enzo przygotowują się do ślubu. 

Monika i Enzo planują wziąć ślub. Na drodze staje im jednak była dziewczyna Enzo, która twierdzi, że... jest jego aktualną żoną oraz matką jego dziecka. Jednocześnie, Monika awansuje na dyrektorkę szkoły i musi poradzić sobie z nowym nauczycielem, który na pierwszy rzut oka wydaje się idealny, ale skrywa zaskakujący sekret. - czytamy w opisie filmu. 

Premiera filmu "Miłość do kwadratu bez granic" 23 sierpnia na Netflix. 

Zobacz więcej sierpniowych premier na Netflix 

Najnowsze