VOD

TOP 7 thrillerów na Netflix na letnie wieczory. Lubisz filmy budujące napięcie? Musisz je obejrzeć!

Jakie thrillery oglądać na Netfliksie? W bibliotece streamowego giganta znalazło się miejsce dla wielu tytułów z gatunku thriller. Które z nich zasługują na szczególną uwagę? Oto ranking TOP 7 najlepszych produkcji, idealnych na letnie wieczory.

Spis treści

  1. TOP 7 najlepszych thrillerów na Netflix 
  2. Dwie części thrillera "Tyler Rake" na Netflix 
  3. Jakie jeszcze thrillery oglądać na Netflix? Sprawdź TOP 7 propozycji 
  4. Popularne w Polsce serwisy VOD

TOP 7 najlepszych thrillerów na Netflix 

W obszernej bibliotece platformy Netflix znalazło się miejsce dla wielu produkcji z kategorii thriller. To propozycje dla widzów, którzy lubią poczuć podczas oglądania niepewność i dreszczyk emocji. Fabuła dreszczowców buduje napięcie i zmusza widza do zastanawiania się, co wydarzy się na końcu. Zakończenia natomiast niejednokrotnie są nieprzewidywalne i zaskakujące. 

Czytaj także: "Śmiertelne pożądanie" -thriller i erotyk w jednym

Jeśli lubisz thrillery i zastanawiasz się, po jakie tytuły sięgnąć w długie, letnie wieczory, spieszymy z podpowiedziami. Wybraliśmy TOP 7 filmów i seriali z tej kategorii, które cieszą się wysokimi ocenami wśród oglądających. W rankingu znalazły się zarówno nowości, jak i hity sprzed lat. 

Dwie części thrillera "Tyler Rake" na Netflix 

Wartym obejrzenia thrillerem, który jest dostępny na Netflix jest "Tyler Rake 2", który jest kontynuacją "Tyler Rake: Ocalenie”. Jeśli jesteś fanem tego gatunku i nie oglądałeś tych tytułów, koniecznie powinieneś nadrobić zaległości! 

Tyler Rake (Chris Hemsworth) jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca - brzmi oficjalny opis pierwszej części filmu. 

W drugiej części thrillera, która jest dostępna w serwisie od czerwca 2023 roku, Tyler Rake powraca, aby wykonać nowe zadanie. Tym razem musi uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.

Jakie jeszcze thrillery oglądać na Netflix? Sprawdź TOP 7 propozycji 

Popularne w Polsce serwisy VOD

Platformy streamingowe cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Ich abonenci mają praktycznie nieograniczony dostęp do filmów i seriali we wszystkich miejscach, gdzie mogą korzystać z Internetu. W związku z brakiem konieczności dostosowywania się do ramówki danych stacji, serwisy VOD znacznie wygrywają z tradycyjną telewizją. Niektórzy użytkownicy na stałe zamienili więc telewizję na platformy streamingowe. 

Jednym z gigantów, jeśli chodzi o VOD na całym świecie, jest Netflix. Platforma, która regularnie dostarcza abonentom nowe tytuły, w samej tylko Polsce ma miliony użytkowników. Do innych, popularnych w naszym kraju serwisów VOD należą także m.in. HBO max, Disney+ czy Amazon Pime. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze