Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Brutalny atak na Hanię Sikorkę! Bandyta dorwie ją przez matkę Lucynę - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Brutalny atak na Hanię Sikorkę! Bandyta dorwie ją przez matkę Lucynę - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Brutalny atak na Hanię Sikorkę! Bandyta dorwie ją przez matkę Lucynę - WIDEO

2021-06-14 14:32

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 odbędzie się finał wielkiego przekrętu Lucyny Sikorki (Anna Samusionek), która przywłaszczyła sobie wielki majątek, co odbije się na bezpieczeństwie jej i Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Kobiety słono zapłacą za kradzież, do której posunęła się Lucyna. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" niebezpieczny bandyta ruszy z atakiem na Sikorki, które znajdą się w zagrożeniu. Nawet Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) przestanie na chwilę żartować, bo sytuacja stanie się naprawdę poważna. Hania zapłaci za błędy matki najwyższą cenę?

Atak na Hanię i Lucynę Sikorki w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Nawet Piotr Korban im nie pomoże!

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 szykuje się mroczny finał przekrętu Lucyny, w który zaplątała córkę Hanię. Przestanie być zabawnie, bo przekręt wywoła lawinę tragicznych wydarzeń. Lucyna przywłaszczyła sobie zakopany w lesie skarb, obdarowała kradzionymi rzeczami córkę i zaczęła szaleć z pieniędzmi. Wiadomo już, że do Sikorek odezwie się bandyta, z którym nie będzie żartów.

- Ma pani coś, co należy do mnie i co chciałbym odzyskać. Szkoda by było, gdyby miało się coś komuś stać - zagrozi bandyta przerażonej Hani w "Na dobre i na złe" po wakacjach. 

Sama Marta Żmuda Trzebiatowska wypowiedziała się, że jej bohaterkę czeka wiele zawirowań i zmian głównie w życiu prywatnym... To koniec miłości z Michałem (Mateusz Janicki)? 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Nawet Piotr Korban z "Na dobre i na złe", pomimo że konsekwentnie będzie podrywał Hanię, przestanie być taki cwany i wejdzie w rolę poważnego policjanta. To właśnie on pracuje przecież przy sprawie Lucyny i jej kradzieży.

- Ma pani cztery godziny na zejście się z rozumem, żeby oddać wszystkie skradzione rzeczy. Inaczej was aresztuję, obie - bardzo poważnie stwierdzi Piotr. 

Sytuacja w "Na dobre i na złe" wymknie się spod kontroli. Nawet pewny siebie policjant może nie zdołać uratować Hani i jej matki przed konsekwencjami kradzieży oraz atakiem bandyty. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 życie Hani Sikorki diametralnie się zmieni.

- (...) Dużo się będzie w życiu mojej bohaterki działo. Nie tylko w tym życiu zawodowym, ale głównie w tym życiu osobistym. Z jednej strony szykuje się do ślubu, z drugiej policjant, który też trochę zaczyna mieszać w jej sercu... - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska w kulisach "Na dobre i na złe".

To oznacza, że Sikorka będzie w niezłych tarapatach, które zgotuje jej matka Lucyna i los. Niestety nawet Korban może jej nie uchronić przed niebezpieczeństwem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze