Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Michał nie pozwoli, żeby policjant Korban zabrał mu Hanię! - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Michał nie pozwoli, żeby policjant Korban zabrał mu Hanię! - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Michał nie pozwoli, żeby policjant Korban zabrał mu Hanię! - WIDEO

2021-06-14 12:03

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 rozegra się prawdziwa walka o Hanię Sikorkę (Marta Żmuda Trzebiatowska). Wiadomo już, że Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) przewróci jej życie do góry nogami i stanie na drodze do szczęścia z Michałem (Mateusz Janicki). Co by nie mówić, chociaż Korban z "Na dobre i na złe" jest bardzo pewny siebie, Michał nie podda się bez walki. Aktor dodał nagranie z planu, w którym otwarcie mówi o niechęci do serialowego policjanta. Sikorka będzie miała bardzo trudny wybór i już teraz pyta fanów, czy wybrać intrygującego Piotra czy zostać z Michałem?

Piotr Korban zniszczy miłość Hani i Michała w "Na dobre i na złe"?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" Hanię Sikorkę dopadną wielkie zmiany. Piotr pojawił się w jej życiu nagle, ale za to z impetem namieszał jej w głowie. Już na starcie znajomości przeżyli chwile grozy, ściganie zabójcy, a potem ratowanie mu życia. Korban z "Na dobre i na złe" z miejsca zakochał się w kobiecie i na pewno nie da jej spokoju. Piotr nie przewiduje jednak, że przecież Sikorka może nie chcieć jego zalotów i pozostanie przy Michale.

Wygląda jednak na to, że policjant nie dopuści myśli, że Hania mogłaby być z kimś innym. Już teraz z planu "Na dobre i na złe" wyciekają zdjęcia i nagrania, na których Korban i Sikorka są nierozłączni. Tym razem jest jednak dowód, że Michał nie odpuści rywalowi. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Michał nie pozwoli, żeby policjant Korban zabrał mu Hanię! - WIDEO

Michał z "Na dobre i na złe" zamieścił na Instagramie nagranie, w którym pokazuje prace na planie z serialowym Korbanem. W ogóle nie udaje miłego! Widać, że obaj panowie w "Na dobre i na złe" będą mieli na pieńku i na pewno nie rozkwitnie między nimi piękna przyjaźń. 

- Wstałem rano, miał być przyjemny dzień, miało być miło w pracy i co? Masakra - mówi Janicki i pokazuje siedzącego obok Roznerskiego. - Wstałem rano, zobaczyłem Janickiego i się ucieszyłem - rzucił na to żartem Mikołaj.  - W przeciwieństwie do mnie - dodaje dosadnie serialowy Michał. - No właśnie, on się nie cieszy - podsumowuje Korban z "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość wyznała, że jest ciężko chora! Iga Krefft przeszła załamanie psychicznie. Było z nią bardzo źle

Wideo Michała z "Na dobre i na złe" jest aż nadto wymowne. Wiadomo już, że panowie nie będą pałać do siebie wielką sympatią i trudno mówić o przyjaźni między policjantem i lekarzem. Hania Sikorka będzie miała duży problem z wyborem między dwójką przystojnych facetów. Marta Żmuda Trzebiatowska wrzuciła zdjęcie Korbana i Michała i zapytała fanów, z kim bardziej widzą Hanię Sikorkę. Panowie nawet pozując na zdjęciu odgrywają rolę złych na siebie rywali. Pewnym jest, że Sikorka będzie miała naprawdę trudne zadanie, bo cwany policjant nie odpuści, a Michał wydaje się być coraz bardziej zły. 

Najnowsze