Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Romans Agaty i Maksa doprowadzi do kryzysu w Leśnej Górze

2020-07-31 14:22 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Romans Agaty i Maksa doprowadzi do kryzysu w Leśnej Górze
Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Romans Agaty i Maksa doprowadzi do kryzysu w Leśnej Górze

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 Maks (Tomasz Ciachorowski) i Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) doprowadzą do kryzysu w Leśnej Górze! Były gwiazdor "M jak miłość" dołączył do obsady serialu o lekarzach w ubiegłym sezonie. Już wtedy nowy bohater "Na dobre i na złe" zrobił niezłe zamieszanie i uwiódł "żyletę" Woźnicką. W nowych odcinkach Maks Beger i jego kochanka w czasie pandemii doprowadzą do ostrych kłótni między pracownikami szpitala. Pójdzie o ich romans!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 bohater Tomka Ciachorowskiego, Maks Beger, wciąż będzie romansował z Agatą, a ich związek doprowadzi do strasznego zamieszania! W ubiegłym sezonie nowy kardiolog zakręcił się wokół Woźnickiej, której boją się wszyscy pracownicy szpitala. Jemu ostra blondynka była jednak niestraszna, bo sam ma niezły charakterek. W wywiadzie z "Super Expressem" były gwiazdor "M jak miłość" przyznał, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" kochliwość Maksa przyniesie mu same kłopoty.

- Maks rzeczywiście ogląda się za spódniczkami, i jakkolwiek w stosunku mężczyzn pozostaje zdystansowany, to wobec kobiet pozwala sobie na wiele, może nawet zbyt wiele, ale doktor Woźnicka, grana przez Emilię Komarnicką, budzi w nim nie tylko pożądanie. Maks zapałał do niej prawdziwym uczuciem, naprawdę się zaangażuje i będzie się starał zdobyć serce Agaty, choć ona nie do końca wyzwoliła się jeszcze z uczucia, którym darzyła Szczepana. Sam jednak do końca nie wiem jeszcze, jak scenarzyści planują rozwinąć ich relację - powiedział aktor. To jednak nie wszystko.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Maks narazi życie dla pacjenta! Tak zdobędzie Agatę?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "Na dobre i na złe" romans Agaty i Maksa wkurzy kilka osób, w szczególności pań, z którymi lekarz romansował... lub naginał zwyczajnie molestował. 

- Oczywiście, związek Maksa z Agatą będzie rzutował na relacje z innymi bohaterami i generował różne napięcie wśród reszty personelu w Leśnej Górze. W końcu Maks, zanim zaczął zdobywać serce Agaty, umizgiwał się do pielęgniarki Dagmary. Wprowadzi to więc sporo zamieszania w nowych odcinkach - zdradził Tomasz Ciachorowski.

Prywatne niesnaski mogą wywołać sporą aferę i rzutować na pracę całego szpitala w Leśnej Górze, szczególnie, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" w serialu również wybuchnie pandemia koronawirusa.

- Scenarzyści „Na dobre i na złe” postanowili wyjść naprzeciw bieżącym wydarzeniom. W serialu komentujemy to, co się dzieje wokół nas, także to zagrożenie, w którym nam wszystkim od kilku miesięcy przyszło żyć, a które występuje zwłaszcza w szpitalach. Jedna trzecia wszystkich zakażeń miała miejsce właśnie w ośrodkach służby zdrowia. Staramy się te sytuacje odzwierciedlić w serialu i pokazać, jak to wygląda na pierwszej linii frontu.

Co z tego wyniknie? Nowy sezon "Na dobre i na złe" z pewnością przyniesie wielkie emocje. Agata i Maks to silne charaktery, więc wszystko jest możliwe!

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Molenda na sali operacyjnej! Marcin wróci jako lekarz i znowu zacznie kręcić?

Najnowsze