Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 918: Iga Kaczorowska odkryje gruby przekręt medyczny! Razem z Michałem i Julką zdemaskują Murawską? - ZDJĘCIA

2024-04-17 20:08

W 918 odcinku "Na dobre i na złe" Iga (Anna Szymańczyk) stanie na tropie podejrzanych przekrętów medycznych. Spotkanie z matką pewnej pacjentki uświadomi jej, jaką krzywdę wyrządza ludziom Murawska (Agnieszka Mrozowska) i całe MedMex. Kaczorowska odkryje szokujące fakty o podejrzanych substancjach, które zostały podane Ani (Maria Bujnowska). W 918 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka zgłosi się o poradę do Michała (Mateusz Janicki) i Julki (Aleksandra Hamkało). Razem dotrą do prawdy? Zobacz ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" odcinek 918 - środa, 17.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Iga w 918 odcinku "Na dobre i na złe" przerazi się stanem pacjentki, Ani. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, rodzice przywiozą niemal wycieńczoną dziewczynę do Leśnej Góry, gdzie Kaczorowska przeprowadzi dokładny wywiad medyczny. Matka Ani poinformuje lekarkę o tym, że córka rzekomo cierpi na grypę, ale od lat stosuje pewne leki, za przepisanie których odpowiedzialna jest Murawska z klinki MedMex. Sprawa wyda się Idze bardzo podejrzana, ale by upewnić się w swoich przypuszczeniach, porozmawia z Michałem i Julką.

- Oni ją leczą od 4 lat na boreliozę... Bierze 4 różne antybiotyki dziennie, straszne ilości suplementów, ziół, nie da się sprawdzić, co tam jest w składzie... - powie zdenerwowana Iga w 918 odcinku "Na dobre i na złe". - Żaden lekarz z uprawnieniami by nie przepisał tych antybiotyków bez powodu! - doda. 

- To skąd by je mieli? (…) Podała mi namiar na tę klinikę, sprawdziłam! 

- Ok, to jeszcze o niczym nie świadczy… 

- Świadczy dziewczyna, która leży nieprzytomna pod respiratorem! Nie reaguje na leki, jest skrajnie wycieńczona... Nie wiem, jak jej pomóc! - rzuci wściekle Kaczorowska. 

Iga rozkręci aferę Murawskiej. Uratuje pacjentkę w 918 odcinku "Na dobre i na złe"?

Iga nie zostawi tak tej sprawy, dlatego osobiście uda się na spotkanie z Murawską. - Dlaczego nie skierowała jej pani na żadne badania? Dlaczego przepisywała jej pani od lat antybiotyki, skoro stan Ani się pogarszał?! - zaatakuje rozmówczynię i oskarży lekarkę o to, że usilnie doprowadzała do pogarszania się stanu Ani. Wiedziała dobrze, że nie powinna podawać jej podejrzanych substancji, które absolutnie nie pogarszały jej zdrowia. 

- Nie będę odpowiadać na te pytania… - Murawska nie wysili się na jakąkolwiek chęć współpracy. 

- Będzie pani musiała, bo ja tego tak nie zostawię! - zagrozi Iga w 918 odcinku "Na dobre i na złe".

 - Proszę stąd wyjść albo zadzwonię po policję! - ostro skwituje Murawska, ale to nie jest koniec tego wątku...

Na dobre i na złe. Beger przejmie opiekę nad synem Michała! Zastąpi małemu Czarkowi ojca
Listen on Spreaker.
Najnowsze