Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 912: Nowe życie Hani po śmierci Oleny! Nie powie Miłoszowi o ciąży? - ZDJĘCIA

2024-03-06 21:26

W 912 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowski) odejdzie z Leśnej Góry! Pod wpływem dramatycznych wydarzeń, śmierci Oleny (Tetiana Malkova), z którą zupełnie sobie nie poradzi, postanowi odmienić swoje życie i wyjechać za granicę. Na Hanię będzie czekał roczny kontrakt w innym szpitalu. Odejście Hani w 912 odcinku "Na dobre i na złe" zaskoczy Miłosza (Mikołaj Roznerski), który nie będzie wiedział, że Sikorka jest z nim w ciąży. Ale badanie USG potwierdzi, że Hania spodziewa się dziecka Miłosza. Czy powie mu prawdę przed wyjazdem? Poznaj szczegóły.

"Na dobre i na złe" odcinek 912 - środa, 6.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Oleny w 912 odcinku "Na dobre i na złe" popchnie Hanię Sikorkę do decyzji o odejściu z Leśnej Góry. Od tragicznego w skutkach wypadku miną już dwa tygodnie, a Hania wciąż będzie obwiniała się o to, że przez nią Michał (Mateusz Janicki) stracił narzeczoną, że jego synek nigdy nie zobaczy swojej mamy, że nie była zbyt uważna i straciła panowanie nad autem!

Wyrzuty sumienia Hani w 912 odcinku "Na dobre i na złe" będą tak silne, że nawet przyjaciele z Leśnej Góry, Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Stefan Tretter (Piotr Garlicki) nie przekonają jej, że nie ma racji, że dzięki niej syn Michała żyje. Czuwając przy inkubatorze z małym Czarkiem na oddziale noworodkowym Hania zrozumie, że musi zmienić swoje życie, że po tym, co się stało nie ma już tu dla niej miejsca.

Wcześniej Hania w 912 odcinku "Na dobre i na złe" zajrzy jednak na kontrolne badania USG do Homolki (Matej Matejka), a te wykażą, że Sikorka jest w ciąży! - Niesamowite! Życie jeżeli zechce, to zawsze sobie znajdzie drogę - Waszek ogłosi Hani radosną nowinę, w którą jemu samemu trudno będą uwierzyć. Nie dawał bowiem lekarce większych szans na zajście w ciążę.

W finale Hania poinformuje o swoim odejściu z pracy Agatę, prosząc jednak koleżankę o dyskrecję. - Chcesz odejść? Mam nadzieję, że to nie jest ucieczka… - Ja nazywam to nowym otwarciem..

Ciężarna Hania w 912 odcinku "Na dobre i na złe" umówi się na spotkanie również z Miłoszem. Laborant, z którym Sikorka spędziła tylko jedną noc będzie podejrzewał najgorsze. - Jesteś na mnie zła? Nie czytam takich spojrzeń... Nie wiem, co znaczą.

- Przyglądam ci się, bo jesteś przystojny. Nawet bardzo!

- Czyli nie jesteś zła?

- Miłosz, muszę z tobą porozmawiać… Może umówimy się na lunch? Muszę ci coś ważnego powiedzieć…

- A nie możesz teraz?

- Za dwie godziny w naszym barku?

- Czyli jednak jesteś zła... „Muszę ci coś ważnego powiedzieć” nie brzmi wcale radośnie.

- Sam ocenisz, czy to będzie radosna informacja, czy nie… - zapowie Hania, która w 912 odcinku "Na dobre i na złe" przekaże Miłoszowi, że wyjeżdża i już więcej się nie zobaczą. Nie odważy się jednak powiedzieć mu o ciąży, o tym, że będą mieli dziecko.  Zrobi to dopiero, gdy Miłosz zatrzyma taksówkę, którą Hania będzie jechała na lotnisko i ogłosi, że chce z nią być, nie pozwoli jej odejść. Razem wyjadą z kraju!

Odcinek 912 "Na dobre i na złe" będzie ostatnim z udziałem Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która odchodzi z serialu. Czy na zawsze? Na razie tak, ale produkcja zostawiła Hani drzwi otwarte do Leśnej Góry, gdyby jednak chciała kiedyś wrócić.

Na dobre i na złe. Rozpacz Hani po wypadku. Śmierć Oleny to będzie jej wina
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze