Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 912: Pogrzeb Oleny na Ukrainie. Michał zostawi syna i pochowa zmarłą narzeczoną wśród jej bliskich

2024-02-28 21:54

W 912 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) wciąż nie przeboleje śmierci Oleny (Tetiana Malkova), nie pogodzi się z tym, że narzeczona zmarła wskutek wypadku. Policja wciąż nie namierzy sprawcy tragedii, a Michał nie zniesie myśli, że zabójca jego ukochanej nadal jest na wolności. Od śmierci Oleny minie już kilka dni, więc w 912 odcinku "Na dobre i na złe" przez Wilczewskim stanie trudne zadanie, by zorganizować jej pogrzeb. Oczywiście nie w Leśnej Górze, tylko na Ukrainie, w rodzinnych stronach zmarłej lekarki. Nie zważając na zagrożenie Michał ruszy na Ukrainę, by tam pochować Olenę. Sprawdź, co już wiadomo.

"Na dobre i na złe" odcinek 912 - środa, 6.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Pogrzeb Oleny w 912 odcinku "Na dobre i na złe" będzie wiązał się z koniecznością transportu ciała zmarłej narzeczonej Michała z Leśnej Góry na Ukrainę. Tak jak to było w przypadku jej byłego narzeczonego Artioma (Michaił Pszeniczny), który zmarł w szpitalu w wyniku zatrucia toksycznym dymem i poważnego uszkodzenia płuc, a po śmierci w trumnie wrócił do ojczyzny, tak jak życzyła sobie tego jego matka.

Pogrążony w żałobie Michał w 912 odcinku "Na dobre i na złe" nawet nie będzie nalegał, żeby pogrzeb Oleny odbył się w Polsce. Na ogarniętej wojną Ukrainie zostawiła przecież wiele bliskich osób. Ze względu na Michała i ciążę została w Polsce, ale marzyła, by jeszcze kiedyś pojechać do kraju, o który sama tak dzielnie walczyła. Pomagała ratować rannych na froncie, narażała własne życie, by ocalić jak najwięcej niewinnych ludzi. Zrozpaczony po śmierci ukochanej Michał nie będzie mógł postąpić inaczej, jak tylko zawieźć jej zwłoki do ojczyzny.

Od śmierci Oleny w 912 odcinku "Na dobre i na złe" minie już kilka dni, ale policja nadal nie trafi na żaden nowy ślady w sprawie sprawcy wypadku. Wciąż będą trwały poszukiwania kierowcy rozpędzonego, ciemnego terenowego auta, który zjechał na pas jezdni i zmusił Hanię do gwałtownego skrętu na pobocze! To właśnie po tym manewrze doszło do makabrycznego wypadku Oleny i Hani, który skończył się śmiercią ukraińskiej lekarki.

Michał w 912 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie wiedział nic nowego na temat śledztwa policji, a świadomość, że zabójca jest na wolności nie da mu spokoju. W trudnych chwilach wsparcie okażą mu dziadek Cezary (Daniel Olbrychski), córka Matylda (Amelia Czaja) i Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), który sam przeżył bolesną stratę żony Kasi (Ilona Ostrowska), a także przyjaciele z Leśnej Góry z Hanią włącznie.

To właśnie dzięki ich pomocy Michał w 912 odcinku "Na dobre i na złe" zostawi nowo narodzonego syna Czarka w szpitalu, a sam wyjedzie do Ukrainy, by zająć się organizacją pogrzebu ukochanej. Pochowa Olenę wśród jej bliskich. W pochówku zmarłej narzeczonej Michała nie weźmie udziału nikt inny z Leśnej Góry.

Na dobre i na złe. Ostatnie chwile Michała i Oleny razem. Wybiorą imię dla dziecka
Listen on Spreaker.
Najnowsze