Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 910: Mario spowoduje wypadek Hani i Oleny? To nie przypadek, że Blanka zadzwoni do męża - ZDJĘCIA

2024-02-22 9:26

W 910 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Olena (Tetiana Malkova) będą miały wypadek na drodze z Leśnej Góry do domu Michała (Mateusz Janicki) pod Warszawą. W momencie tragedii za kierownicą innego auta będzie siedział Mario Milewski (Marcin Korcz), którego pochłonie rozmowa z Blanka (Pola Gonciarz). W chwili gdy Hania w 910 odcinku "Na dobre i na złe" zorientuje się, że rozpędzone auto zjeżdża na jej pas, mocno kręci, żeby uniknąć zderzenia i na poboczu drogi straci panowanie nad samochodem. Czy to właśnie Mario będzie sprawcą wypadku lekarek? To nie przypadek, że mąż Blanki też będzie spieszył się do domu? Sprawdź, co już wiadomo!

"Na dobre i na złe" odcinek 910 - środa, 21.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Scena potwornego wypadku Hani i Oleny w 910 odcinku "Na dobre i na złe" rozegra się tak błyskawicznie, że nie będzie wiadomo kto siedzi za kierownicą samochodu, który zajedzie drogę Sikorce. W drodze z Leśnej Góry do domu Michała prowadząca swoje auto Hania zadba o bezpieczeństwo i wygodę Oleny, ale pozwoli ciężarnej narzeczonej Wilczewskiego odpiąć pasy, bo będą ją cisnęły w brzuch. Zapewni też Olenę, że będzie uważała na wszelkie dziury i nierówności na jezdni, by nie odczuł tego jej kręgosłup.

W tym czasie w 910 odcinku "Na dobre i na złe" Mario będzie wracał do domu pod Warszawą z centrum miasta. Odbierze telefon od zaniepokojonej Blanki, która nie zastanie męża w ich mieszkaniu. -Przepraszam kochanie, coś mi wyskoczyło w ostatniej chwili - usprawiedliwi się Milewski, który będzie miał przed Blanką coraz więcej tajemnic. Przede wszystkim tą, że stoi na czele mafii, że przejął "interesy" od zmarłego męża swojej siostry Weroniki (Klaudia Łapot).

Zaślepiona miłością Blanka w 910 odcinku "Na dobre i na złe" zajmie Mario rozmową o tym jak wyglądał jej pierwszy dzień w pracy po ich ślubie i bajecznej podróży poślubnej.

- Chciałam ci opowiedzieć mój dzień...

- No to opowiadaj, jestem w samochodzie, chętnie posłucham - Mario w 910 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie jeszcze wiedział do czego tak naprawdę zmierza Blanka.

- Na samym początku Tomaszek i Tadek przywitali mnie i dali mi prezent. Zostawiłam w salonie, sam zobaczysz... Potem była na SOR-e z Aliną. Miałam też dzisiaj operację laparoskopową i odbyłam ciekawą rozmowę z mężem pacjentki.

- A o czym?

- Powiedział: "W małżeństwie, jak w każdym ważnym związku, najważniejsza jest szczerość"

- Miałaś rozmowę o szczerości? I dlaczego tak cię to poruszyło? W sensie, co? Uważasz, że nie jesteśmy ze sobą szczerzy?

- Jesteśmy ze sobą szczerzy, tylko chodzi o to, że nic nie jest dane na zawsze...

- A to przecież wiadomo, że o takie rzeczy trzeba dbać. Spróbuję wrócić jak najszybciej i wtedy ja opowiem ci swój dzień... - obieca ukochanej Mario w 910 odcinku "Na dobre i na złe". W kolejnej scenie rozpędzony ciemny samochód zjedzie na pas drogi, którym będą jechały Hania z Oleną. Żeby uniknąć zderzenia Sikorka gwałtownie skręci na pobocze, ale nie uda jej się uniknąć wypadku. Widzowie nie od razu dowiedzą kto jest sprawcą tragedii, więc minie trochę czasu nim wyjaśni się czy to Mario spowodował wypadek.

Na dobre i na złe. Ostatnie chwile Michała i Oleny razem. Wybiorą imię dla dziecka
Listen on Spreaker.
Najnowsze