Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 890: Czułe pożegnanie Blanki i Radwana! Zabierze Kubusia i wyjadą z Leśnej Góry - ZDJĘCIE

2023-09-20 20:14

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" uratowany Kubuś (Wiktor Trojan) wciąż nie wróci do pełni zdrowia, a na dodatek zaczną pojawiać się u niego ataki paniki. Aśka (Monika Kaleńska) postanowi wziąć urlop, aby zająć się przybranym synem, ale Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) się na to nie zgodzi! Jednak na szczęście w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek (Mateusz Damięcki) dostanie kilka dni urlopu i wspólnie z synem postanowią wyjechać z Leśnej Góry. Tyle, że Radwan nie zdoła odejść bez gorącego pożegnania z Blanką (Pola Gonciarz), której złoży ważną obietnicę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 890 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś wciąż nie odzyska zdrowia, a skutki porwania okażą się jeszcze tragiczniejsze niż wszyscy myśleli. Tyle tylko, że nie będzie tu chodziło o zdrowie fizyczne chłopca, gdyż lekarzom uda się opanować odmę płuc i sepsę, ale o psychikę, która ucierpi najmocniej. I to nie tylko dlatego, że tuż po wybudzeniu się ze śpiączki syn Radwana nie będzie mówił z powodu traumy, a psychiatra (Olin Gutowski) nie zdoła mu pomóc, ale również, że z czasem pojawią się kolejne dolegliwości. I mowa tutaj o atakach paniki, które zaczną dręczyć chłopca w 890 odcinku "Na dobre i na złe"...

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka postanowi wziąć urlop, aby zająć się Kubusiem, ale niestety Agata nie da jej wolnego. Nic dziwnego, w końcu będzie jednym onkologiem na oddziale, a przy brakach kadrowych jej obecność będzie na wagę złota. Wówczas w lepszej sytuacji znajdzie się Krzysiek, który nie dość, że będzie miał zastępstwo w postaci Homolki (Matej Matejka), to jeszcze kilka dni wolnego z pewnością mu się przyda, gdyż strach o życie Kubusia i odpowiedzialnością za śmierć Alka (Szymon Wróblewski) w ostatnim czasie mocno odbije się na jego pracy. Do tego stopnia, że Radwan nie poda rodzącej pacjentce znieczulenia na czas, przez co będzie musiała rodzić w koszmarnych bólach, za co później zaskarży lekarza. I właśnie z tych względów w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Woźnicka zgodzi się dać urlop nie Gawryło, a właśnie Krzyśkowi, choć to wcale nie uspokoi lekarki. Ale wtedy do akcji wkroczy Blanka!

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida zacznie pocieszać Gawryło i przekonywać ją, że Radwan jest dobrym ojcem i z pewnością odpowiednio zajmie się Kubusiem. W tym momencie Aśka nieco się uspokoi i ostatecznie zgodzi się, aby to Krzysiek zajął się jej przyszywanym synem. W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan postanowi wyjechać z chłopcem z Leśnej Góry na kilka dni, ale nie będzie w stanie odejść tak bez pożegnania z Blanką. Tym bardziej, że Consalida okaże wiele wsparcia nie tylko Gawryło, ale przede wszystkim i jemu i to nie tylko w trakcie rozprawy sądowej w sprawie zabójstwa Alka, ale również w trakcie i po porwaniu Kubusia. Wówczas Krzysiek ponownie zda sobie sprawę, że Blanka nie jest mu taka obojętna i czule pożegna się z ukochaną. I tym razem to Radwan namiętnie pocałuje Consalidę, a na dodatek zapewni ją, że niebawem do niej wróci! Tyle tylko, że o wszystkim dowie się Majka (Katarzyna Wuczko), która postanowi ostrzec zakochanego Mario (Marcin Korcz)! I w tym momencie Milewski weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi oświadczyć się ukochanej, aby w ten sposób raz na zawsze zapomniała o Radwanie! Z jakim skutkiem? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Listen on Spreaker.
Najnowsze