Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Mario oświadczy się Blance! Będzie ślub w Leśnej Górze? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-22 10:39

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Mario (Marcin Korcz) zabierze Blankę (Pola Gonciarz) do szpitalnej kaplicy, po czym uklęknie przed ukochaną na jedno kolano! Zakochany Milewski poprosi Consalidę o rękę, czym kompletnie zszokuje młodą lekarkę! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej szczęśliwa Blanka rzuci się Mario na szyję i zacznie go całować! Czyżby w Leśnej Górze szykował się kolejny ślub? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Oświadczyny Mario w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Blanka zgodzi się zostać jego żoną?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach w życiu Blanki wiele się zmieni, a wybór Mario w finale poprzedniego sezonu okaże się kluczowy! Przypomnijmy, że Consalida ostatecznie odpuściła sobie Krzyśka (Mateusz Damięcki), gdy po wyznaniu swoich uczuć, Radwan przestał się do niej odzywać. Wówczas młoda lekarka wybrała zakochanego w niej po uszy salowego, z którym wspólnie postanowili obchodzić ważne święto. I w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Blanka szybko przekona się, że dokonała dobrego wyboru. A to dlatego, że nawet po odnalezieniu Kubusia (Wiktor Trojan), Krzysiek kolejny raz ją odtrąci! W przeciwieństwie do Mario, który udowodni jej, że naprawdę myśli o niej na poważnie!

W 898 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Mario zrozumie, że Blanka to ta jedyna i nie będzie chciał już dłużej czekać! Milewski kupi pierścionek zaręczynowy, a następnie zabierze ukochaną do szpitalnej kaplicy, gdzie uklęknie przed nią na jedno kolano. Wówczas Mario otworzy otworzy przed kompletnie zszokowaną Consalidą pudełeczko z pierścionkiem i nawet nie zdąży zapytać się, czy zostanie jego żoną, gdyż szczęśliwa Blanka od razu rzuci mu się na szyję i zacznie całować. I chyba nikt w 898 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie będzie miał wątpliwości, że będzie to znaczyło tak! I co ważne, w tym momencie młoda lekarka ani przez chwilę nie pomyśli o Krzyśku, który nigdy nie zdecydowałby się na taki krok!

Tyle tylko, że to właśnie Radwan w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach zmotywuje Mario do takiego kroku! Mimo iż Krzysiek znów odtrąci Blankę, to ona nie zostawi go od tak. Tym bardziej, w perspektywie zbliżającej się rozprawy sądowej Radwana w sprawie zabójstwa Alka (Szymon Wróblewski), do którego ginekolog w końcu przyzna się komisarz Bognie Mróz (Dagmara Bąk). To właśnie wtedy Consalida okaże Krzyśkowi najwięcej wsparcia, a Mario zacznie rozumieć, że traci ukochaną, dlatego postanowi działać. I tak w 898 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej oświadczy się Blance, a ona zgodzi się zostać jego żoną! A w Leśnej Górze zacznie szykować się kolejny ślub!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze