Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 888: Radwan przyzna się do zabicia porywacza Kubusia! Wspólniczka Alka będzie go szantażować - ZDJĘCIA

2023-09-06 21:07

Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) w 888 odcinku "Na dobre i na złe" już dłużej nie wytrzyma skrywania, że to on zabił Alka (Szymon Wróblewski). Tym bardziej, że o jego sekrecie nie będzie już wiedziała tylko Aśka (Monika Kaleńska), ale i Żaneta (Oliwia Adamowicz), która w dodatku w 888 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie go szantażować. To sprawi, że Krzysiek w końcu pęknie i złamie słowo dane przybranej matce Kubusia (Wiktor Trojan)! Radwan zgłosi się do komisarz Bogny Mróz (Dagmara Bąk) i ze szczegółami opowie jej jak doszło do zabójstwa Alka! Czym to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 888 - środa, 6.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś (Wiktor Trojan) wreszcie obudzi się ze śpiączki, ale nie będzie mówił. Jednak problem wcale nie będzie leżał w fizyce, a psychice chłopca, który pod wpływem traumatycznych wydarzeń zamknie się w sobie i nie będzie chciał rozmawiać ani z rodzicami, ani nawet z lekarzami, gdyż wezwany psychiatra (Olin Gutowski) również niewiele zdziała.

To sprawi, że zaniepokojony stanem syna Krzysiek zupełnie nie będzie mógł skupić się na pracy, a do tego wszystkiego dojdą również wyrzuty sumienia po zabójstwie Alka. Tym bardziej, że w 888 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka będzie przekonana, że nie ma żadnych dowodów na jego winę i pod żadnym pozorem nie pozwoli mu się przyznać, ale grubo się pomyli...

A to dlatego, że w 888 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek odbierze przerażająca wiadomość od Żanety! Kochanka Alka doskonale będzie wiedziała, że to Radwan zabił jej partnera i zażąda od niego pieniędzy za milczenie, gdyż w przeciwnym razie zagrozi mu, że pójdzie z tym na policję.

W pierwszej chwili lekarz zgodzi się spotkać z porywaczką Kubusia, ale finalnie ją uprzedzi i sam postanowi zgłosić się do komisarz Mróz, gdyż zda sobie sprawę, że i tak nie uniknie odpowiedzialności. Tym bardziej, że Bogna już wcześniej będzie podejrzewać, że Krzysiek ma związek ze śmiercią Alka i wcale się nie pomyli, gdyż w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Radwan potwierdzi, że zabił porywacza syna i opowie ze szczegółami jak do tego doszło!

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan przyzna policjantce, że między nim a Alkiem wywiązała się bójka, w efekcie której porywacz doznał urazy głowy. Tyle tylko, że Krzysiek nie udzielił mu żadnej pomocy, ani nie wezwał pogotowia, gdyż myślał wyłącznie o dobru nieprzytomnego synka, którego Żaneta i Alek nafaszerowali podejrzanymi prochami.

Jak na jego zeznania w 888 odcinku "Na dobre i na złe" zareaguje Bogna? Czy spełni się najgorszy sen Aśki i Krzysiek faktycznie skończy w więzieniu? Tym bardziej, że ten sposób sam potwierdzi, że wcześniej złożył fałszywe zeznania, co dodatkowo go pogrąży...

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze