Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 880: Radwan nie zniesie szczęścia Aśki i Jacka! Dokona przerażającego odkrycia o Kubusiu - ZDJĘCIA

2023-03-19 9:38

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek (Mateusz Damięcki) oszaleje z zazdrości o Aśkę (Monika Kaleńska). Radwan nie pogodzi się z tym, że związek Gawryło i Jacka Marcinkowskiego (Mateusz Rusin), ojca kolegi Kubusia (Wiktor Trojan) trwa w najlepsze, a ich szczęście powoli zacznie go denerwować. Tym bardziej, że w 880 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek dowie się, że Aśka, bez jego zgody, zostawia syna na noce u swojego kochanka, co już kompletnie wyprowadzi go z równowagi i sprawi, że tak tego nie zostawi! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 880 - środa, 5.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek odkryje, że Aśka wciąż spotyka się z Jackiem i wyraźnie mu się to nie spodoba. Szczególnie, że o nowym związku Gawryło dowiedział się jedynie przez przypadek, gdy Jacek zjawił się w Leśnej Górze z bukietem kwiatów tuż po rozwodzie ukochanej z Piotrem (Marek Bukowski). Wówczas Aśka nie przyznała Radwanowi, że są razem, a jedynie wyjawiła, że Marcinkowski jest ojcem kolegi Kubusia, ale prawda i tak wyszła na jaw i to od Jacka! Wtedy Radwan wpadł w szał i urządził Gawryło koszmarną awanturę, jednak Aśka nie  miała sobie nic do zarzucenia, gdyż w końcu oboje dali sobie wolną rękę. Krzysiek musiał pogodzić się z porażką, ale widok szczęścia Aśki i Jacka w 880 odcinku "Na dobre i na złe" kompletnie go dobije...

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan znów natknie się na Jacka w Leśnej Górze, dzięki czemu dowie się, że Aśka wciąż się z nim spotyka. Oczywiście, Krzysiek nie będzie z tego zadowolony, ale najgorsze będzie dopiero przed nim! W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan odkryje, że Gawryło zostawia Kubusia na noce u swojego kochanka, co już przeleje czarę goryczy. Tym bardziej, że Aśka będzie robić to za plecami Krzyśka, który jest przecież prawdziwym ojcem Kubusia i powinien wiedzieć, co dzieje się z jego synem! Szczególnie, że wcześniej porozumieli się w sprawie opieki nad chłopcem i nie występowali na drogę sądową, ale po odkryciu Radwana wszystko może się zmienić!

Czy w 880 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan wystąpi do sądu o ustalenie ojcostwa Kubusia, dzięki któremu będzie mógł odebrać Gawryło syna? Przypomnijmy, że po odkryciu, że Aśka spotka się z Jackiem, Krzysiek spotkał się nawet z prawnikiem, gotowy na walkę o syna, ale pod wpływem ostrzeżeń mecenasa, że do czasu rozprawy Gawryło może mu utrudniać kontakty z synem, ostatecznie odpuścił. Czy w 880 odcinku "Na dobre i na złe" zmieni zdanie i tak odegra się na Aśce za to, że próbuje ułożyć sobie życie na nowo? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze