Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 869: Wściekły Radwan nie da odejść Joannie! Nie pozwoli jej spotykać się ojcem kolegi Kubusia – ZDJĘCIA

2023-01-18 20:33

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18.01.2023 o 20.55 w TVP2) Joanna (Monika Kaleńska) rozwiedzie się z Piotrem (Marek Bukowski), ale długo nie będzie narzekać na samotność. Gawryło znajdzie pocieszenie w ramionach ojca kolegi Kubisa (Wiktor Trojan), co nie spodoba się Radwanowi (Mateusz Damięcki), mimo iż wcześniej sam da Aśce wolną rękę. W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek nie pogodzi się z tym, że Joanna zaczęła układać sobie życie z kimś innym i urządzi jej scenę zazdrości o Jacka (Mateusz Rusin). Gawryło aż nie będzie mogła w to uwierzyć! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 869 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" odbędzie się rozprawa rozwodowa Joanny i Piotra Gawryło, w czasie której sąd orzeknie rozpad małżeństwa wyłącznie z winy lekarza. Przypomnijmy, że Gawryło porzucił swoja rodzinę bez słowa wyjaśnienia i zniknął, pozorując nawet własną śmierć, a po wszystkim wrócił i próbował przeciągnąć Kubusia na swoją stronę, ale mu się to nie udało. Co więcej, w trakcie rozprawy sąd ustanowi Joannę prawnym opiekunem chłopca, w związku z czym Piotr nie będzie miał już nic do gadania, a jego była żona nie będzie zbytnio po nim rozpaczać. W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka pochwali się swoim rozwodem Krzyśkowi i Pawłowi (Marcin Sianko), którym już dawno wpadła w oko, ale wówczas okaże się, że jest jeszcze ktoś trzeci, z kim łączy ją już coś więcej!

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" w czasie wspólnego świętowania Gawryło, Radwana i Gracza w "Kroplówce" dość niespodziewanie zjawi się Jacek Marcinkowski z pięknym bukietem kwiatów, które wręczy Aśce. Wówczas na twarzach Krzyśka i Pawła pojawi się małe zmieszanie, przez co Aśka poczuje się w obowiązku, aby ich sobie przedstawić. Gawryło wyjaśni, że Marcinkowski jest ojcem kolegi Kubusia, ale w obecności swoich adoratorów nie przyzna się, że od jakiegoś czasu się z nim spotyka. Dopiero później w 869 odcinku "Na dobre i na złe" w czasie indywidualnej rozmowy Marcinkowski pochwali się Radwanowi, że jest nowym facetem Aśki, z którą połączyło go samotne rodzicielstwo, co spowoduje u Krzyśka poważne ukłucie zazdrości!

Jeszcze w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek nie będzie mógł pogodzić się z tym, że Joanna po rozwodzie z Piotrem znalazła sobie nowego faceta. Oczywiście, Gawryło będzie mu się bardzo podobała, ale nie zrobi w jej kierunku żadnego kroku, a nawet sam da jej wolną rękę przy wyborze partnera, ale gdy to rzeczywiście stanie się faktem, to mocno go to zaboli zupełnie jak w przypadku Blanki (Pola Gonciarz) która już zdąży odnaleźć swoje szczęście u boku Mario (Marcin Korcz). Dlatego tak jak wcześniej Consalidzie tak w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zacznie robić wymówki Gawryło, czym kompletnie ją zszokuje!

- Czujesz się winna? - wytknie jej Krzysiek.

- Winna? Nie spodziewałam się, że Jacek tu przyjdzie, z kwiatami... - przyzna zdziwiona Joanna.

- I się wyda... - wygarnie jej.

- Co niby się wydało? Chciałam przedstawić ci Jacka, ale później, na spokojnie - wyjaśni Gawryło.

- No, to ci trochę nie wyszło! - wyrzuci jej.

- Mówiłeś, że nie będziemy się wtrącać do swoich związków, że mamy wolną rękę... Pamiętam! - przypomni mu.

- Od jak dawna się spotykacie? - zacznie drążyć.

- Przesłuchujesz mnie?... Dobrze się przy nim czuję, rozumiemy się... - wytłumaczy.

- A co z Kubą?... - Radwan nie odpuści, ale Gawryło już nie będzie chciała dłużej się spowiadać.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze