Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 869: Joanna po rozwodzie z Piotrem znajdzie sobie nowego faceta! Połączy ich wspólna tragedia – ZDJĘCIA

2023-01-03 11:12

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18.01.2023 o 20.55 w TVP2) Joanna (Monika Kaleńska) po rozwodzie z Piotrem (Marek Bukowski) nie będzie mogła opędzić się od adoratorów! O serce atrakcyjnej lekarki będą walczyli Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) i Paweł Gracz (Marcin Sianko), ale szybko okaże się, że jest jeszcze ktoś trzeci! W 869 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Gawryło już spotyka się z ojcem kolegi Kubusia (Wiktor Trojan), z którym połączyła go wspólna tragedia. Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 869 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi rozwód Joanny i Piotra Gawryło, a lekarka oficjalnie stanie się rodziną zastępczą dla Kubusia. Przypomnijmy, że Aśka dała Piotrowi jasno do zrozumienia, że nie wybaczy mu, że porzucił ich bez słowa wyjaśnienia, zniknął i upozorował nawet własną śmierć, mimo tego iż ona poruszyła niebo i ziemię, aby go odnaleźć. Tym bardziej, że po wszystkim Gawryło cudownie się odnalazł i próbował zbuntować Kubusia przeciwko Aśce i wmówić mu, że to ona zabrania im kontaktu. Wówczas miarka się przebrała i rozwód Gawryło był jedynie kwestią czasu, ale w 869 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się faktem. Ale Aśka długo nie będzie cieszyć się samotnością, bo tuż po rozwodzie z Piotrem aż nie będzie mogła opędzić się od adoratorów!

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna będzie świętować rozwód z Piotrem z Krzyśkiem i Pawłem. Gracz nawet nie będzie próbował ukrywać, że bardzo cieszy się z wolności Gawryło, która od dawna bardzo mu się podoba. Rozwód Aśki ucieszy również Radwana, ale żaden z lekarzy nie będzie świadomy, że jest jeszcze ktoś trzeci! W pewnym momencie w 869 odcinku "Na dobre i na złe" w "Kroplówce" zjawi się Jacek Marcinkowski (Mateusz Rusin). Ojciec kolegi Kubusia wparuje do bistro z pięknym bukietem kwiatów i od razu podejdzie do stolika lekarzy, czym wprowadzi niemałe zamieszanie!

- Przepraszam. Mogę? - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

- Pan do mnie czy do kolegi? - zażartuje Paweł.

- Asiu, to dla ciebie - wyjaśni Jacek.

Wtedy w 869 odcinku "Na dobre i na złe" zakłopotana Joanna poczuje się w obowiązku, aby zapoznać ze sobą całą trójkę, ale nowy rywal nieszczególnie spodoba się zarówno Krzyśkowi, jak i Pawłowi!

- To jest Jacek... Tata kolegi Kubusia z klasy... - wyjaśni Graczowi i Radwanowi.

Chwilę później w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek ponownie wpadnie na nowego adoratora Aśki na parkingu. Marcinkowski od razu zajmie Radwana rozmową i zdradzi mu, że od pewnego czasu spotyka się z Joanną, z którą połączyło go samotne wychowywanie dziecka, a więc coś z czym on i Paweł nie mogą konkurować!

- Jacek Marcinkowski - przedstawi się, po czym doda - Jest pan tatą Kuby. Asia mi opowiedziała co nieco. Nasze dzieci się przyjaźnią. - Świetnie... To może spotkamy się wspólnie, proszę zaprosić żonę - wypali Krzysiek.

- A to raczej niemożliwe... wychowuję syna sam... Spotykamy się od niedawna z Asią. Samotne rodzicielstwo zbliża - wyjaśni mu, ale Radwan wcale nie będzie z tego zadowolony.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze