Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 869: Rozwód Joanny i Piotra Gawryło! Radwan nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

2022-12-30 10:19

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18.01.2023 o 20.55 w TVP2) Joanna (Monika Kaleńska) rozwiedzie się z Piotrem (Marek Bukowski) i oficjalnie stanie się rodziną zastępczą dla Kubusia (Wiktor Trojan). Gawryło pochwali się dobrymi wieściami Pawłowi (Marcin Sianko), a radiolog nawet nie będzie próbował ukrywać, że lekarka bardzo mu się podoba! Jednak w 869 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Aśka ma jeszcze jednego adoratora, co zupełnie nie spodoba się już Radwanowi (Mateusz Damięcki)! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 869 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna i Piotr Gawryło już nie będą małżeństwem! Lekarka nie wybaczy mężowi, że porzucił swoją rodzinę bez słowa wyjaśnienia, nie odzywał się i nie dawał znaku życia, aż w końcu nawet upozorował swoją śmierć, a po wszystkim miał czelność za jej plecami pisać z Kubusiem i wmawiać mu, że to ona zabroniła kontaktu. Wówczas czara goryczy się przelała i Aśka kazała Piotrowi zniknąć z ich życia raz na zawsze, a także definitywnie zakończyć ich małżeństwo. W 869 odcinku "Na dobre i na złe" odbędzie się rozprawa rozwodowa państwa Gawryło, w czasie której sędzia orzeknie rozwód Joanny i Piotra. Co więcej, lekarka oficjalnie stanie się rodziną zastępczą dla Kubusia, którym i tak zajmowała się w czasie małżeństwa, jak również po zniknięciu męża!

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna pochwali się wszystkim Pawłowi, który pod nosem ucieszy się z rozwodu Aśki i Piotra. Lekarka już dawno wpadła radiologowi w oko, a teraz już bez żadnych przeszkód będzie mógł zawalczyć o jej serce. Jednak jak się okaże w 869 odcinku "Na dobre i na złe" kandydatów do walki o rozwiedzioną Aśkę będzie znacznie więcej, gdyż Gawryło spodoba się również ojcu kolegi Kubusia, a w tym wszystkim będzie jeszcze Radwan! Jacek Marcinkowski (Mateusz Rusin) nie będzie marnował czasu i zjawi się w Leśnej Górze z pięknym bukietem kwiatów, który na oczach Pawła i Krzyśka wręczy właśnie Joannie! Wówczas u obu panów pojawi się ukłucie zazdrości!

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan nie będzie zachwycony adoratorami Aśki, których z każdym dniem będzie przybywać. Nie dość, że na jego drodze stanął Paweł, to jeszcze przyjdzie mu się zmierzyć z Jackiem, który podobnie jak radiolog, a w przeciwieństwie do niego, zbyt długo nie będzie czekał, aby wykorzystać swoją szansę. Czy w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek w końcu się przełamie i zawalczy o Joannę? Czy pozwoli jej odejść tak samo jak Blance (Pola Gonciarz) i będzie musiał patrzeć jak układa sobie życie z innym? Odpowiedzi na te pytanie poznamy już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze